166,80 NOK brutto/h

Sarpsborg dam pracę w Norwegii bez języka pakowanie mięsa od zaraz

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Sarpsborg
  • Długość umowy: minimum 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 maja 2016 18:27

Norwegia praca od zaraz w fabryce z Sarpsborg przy pakowaniu mięsa. Oferta zatrudnienia bez znajomości języka norweskiego oraz doświadczenia, dla osób pracowitych i odpowiedzialnych.

Stanowisko: pakowacz mięsa.

Miejsce: Sarpsborg, Norwegia.

Wynagrodzenie: 166,80 NOK za godzinę.

Wolne wakaty: 2 (również dla pary).

Zadania na stanowisku pracy:

  • pakowanie mięsa na tacki według określonej wagi lub ilości sztuk;
  • zadania realizowane są w specjalnej odzieży roboczej co ma na celu utrzymanie standardów higieny.

Oczekiwania:

  • język angielski bądź norweski na dobrym poziomie – konieczna jest możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej w którymś z tych języków;
  • gotowość do pracy na co najmniej 6 miesięcy;
  • możliwość wykonywania zadań w rękawiczkach z lateksu;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • pierwszeństwo mają osoby mieszkające w Norwegii i znające język.

Oferujemy:

  • opcję otrzymania zaliczki po pierwszym tygodniu pracy;
  • płatne zakwaterowanie (3000-4000 NOK za miesiąc);
  • dla chętnych możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • praca jest odpowiednia również dla par;
  • wsparcie w formalnościach;
  • zatrudnienie na czas określony z możliwością przedłużenia.

Aplikacje:
CV w języku angielskim prosimy wysyłać pod adres mailowy:

  • norjobber-as@outlook.com

W temacie maila prosimy wpisać: „Pakowanie mięsa Sarpsborg 06/2016”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/pakowanie-miesa-praca-w-norwegii-bez-jezyka-w-przetworni-od-zaraz-sarpsborg/

ID ogłoszenia: 25957483fed305a9