Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

150-160 NOK/h

Przetwórnia rybna praca Norwegia bez znajomości języka od zaraz Grimstad

 • Kraj: Norwegia
 • Miasto: Grimstad
 • Znajomość jęzka: Bez znajomości języka
 • Doświadczenie: Bez doświadczenia
 • Opublikowany: 15 stycznia 2014 02:05
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Przetwórnia rybna praca Norwegia bez znajomości języka od zaraz Grimstad

Opis

Pilnie poszukujemy pracowników na produkcję do przetwórni rybnej przy filetowaniu, pakowaniu ryb. Praca w Norwegi w Grimstad od zaraz bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Lokalizacja: Grimstad

Wynagrodzenie: stawka godzinowa w wysokości 150-160 NOK/h

Liczba miejsc wolnych: 10

Termin: od zaraz

Opis zadań:

 • Pracownik będzie obsadzał stanowisko przechodnie- tzn flex employee- różne zadania w zależności od aktualnego zapotrzebowania.
 • Do zadań należeć będzie sprawne obsługiwanie się nożem- filetowanie, patroszenie ryb.
 • Pracownik będzie odpowiedzialny za obsługiwanie maszyn produkcyjnych, czyszczenie i ich konserwacje.
 • Prace na taśmie produkcyjnej przy pakowaniu, porcjowaniu i ważeniu.
 • Od pracownika będzie wymagało się kontrolowania jakości.

Oczekujemy:

 • Dobra znajomość języka angielskiego
 • brak nałogów- szczególnie nie tolerujemy nałogu alkoholowego
 • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
 • niezawodność, pracowitość, sumienność
 • chęć do pracy
 • możliwość podjęcia pracy od zaraz minimum do kwietnia
 • dobra kondycja fizyczna, wytrzymałość na specyficzne warunki pracy w przetwórni rybnej
 • zdolność do pracy w grupie

Oferta:

 • Umowa z Norweską Agencją pracy- na norweskich warunkach
 • zamieszkanie zapewnione, koszy który pokrywa pracownik to 3000 NOK miesięcznie
 • pełna odzież robocza zapewniona przez pracodawcę
 • wsparcie przy dokumentach potrzebnych do wyjazdu oraz przy zakładaniu konta, oraz innych czynnościach w razie potrzeby

Aplikacja:
Prosimy o pilne zgłaszanie się poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na poniższej stronie:

http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-w-przetworni-rybnej-produkcja-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-grimstad/

     

ID ogłoszenia: 95452d576f454d28

Linki sponsorowane

36 Odpowiedzi na “Przetwórnia rybna praca Norwegia bez znajomości języka od zaraz Grimstad”

 1. Witam serdecznie , mam na imię Katarzyna ( 22 lata ) , razem z przyjaciółka ( 22 lata ) , chętnie podjęłybyśmy się tej pracy . Pracowałyśmy juz za granicą ja w Anglii Opiekunka do dziecka) , przyjaciółka w holandii ( produkcja kwiatów ) i razem w Niemczech ( szlifowanie drobnych elementów ) . Sumienne , odpowiedzialne i dyspozycyjne . Jesli była by taka możliwość chetnie mozemy prawowac w weekendy oraz godziny nadliczbowe . Posiadam prawo jazdy kat.B oraz włsny samochód , Jezyk Angielski komunikatywny . Telefon +48 782696566

 2. patryk14728 na 15 stycznia 2014 @ 21:21

  Witam Serdecznie!,

  Jestem Patryk (1993r), wraz z kolegą Maciekiem jesteśmy zainteresowani i chętni od zaraz do podjęcia tej pracy.

  Patryk: Bardzo dobra sprawność fizyczna po szkole strażackiej, w ostatnim okresie praca w Angli na patroszeniu/ubojni indyków. Żadna praca nie stanowi dla mnie trudnośći ponieważ szybko się uczę, jestem sumienny i odpowiedzialny, szybko nawiązuje nowe znajomości więc praca w grupie nie jest mi obca, Jezyk angielski w stopniu dobrym w mowie jak i w piśmie.Moje hobby to wędkarstwo, wiec do czynienia mam z rybami często:) Prawo jazdy: B, C (+kwalifikacja zawodowa)

  Maciek: Podobnie jak Patryk. Tylko w ostatnim okresie praca w Austri, zdolność ficzna bardzo dobra,odpowiedzialnosc sumienność… Jezyk angielski w stopniu komunikatywnym. prawa jazdy: B

  Obaj jesteśmy młodzi z dużymi ambicjami i chętni do podjęcia pracy,
  NIe mamy żadnych nałogów.~!

  kontakt: patryk14728@wp.pl, nr,tel. 788 580 604

 3. Witam serdecznie,
  mam na imię Damian, 28 lat, jestem chętny i bardzo zmotywowany do pracy. Posiadam doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Polsce, obróbka warzyw i owoców w przetwórni, praca na produkcji i prace magazynowe, w zależności od zleceń kierownika sali.Stąd też jestem osobą ambitną, sumienną, odpowiedzialną i pełną zapału do pracy. Dzięki pracy na powyższych stanowiskach jestem odporny na ciężką pracę, długie godziny pracy a także pracę w różnych warunkach np. obniżona temperatura powietrza. Jestem osobą bez nałogów, posiadam rodzinę, stąd też interesuje mnie wyjazd od zaraz, na okres określony przez Państwa. Nawet dłuższy niż do kwietnia. Posiadam prawo jazdy kat.B. a także doświadczenie w pracy za granicą, w grudniu 2013 wróciłem z Francji, gdzie pracowałem fizycznie na budowie.
  Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej aplikacji. Więcej informacji mogę przesłac droga elektroniczną.
  Mój adres e-mail: d.mrozicki@gmail.com
  Nr tel: +48 605 572 348

 4. Witam
  Chciałbym zgłosić swą kandydaturę na w/w stanowisko. Mam 24 lata. Jestem solidny, dokładny, pracowity, szybko się uczę. Biegle posługuję się j.angielskim. Nie mam żadnych nałogów. Posiadam prawo jazdy kat B od 2008r. Pracowałem w UK przy taśmie produkcyjnej. Ostatnie 9 miesięcy pracowałem jako magazynier-fakturzysta w centrum handlowym.
  Jestem gotów na wyjazd od zaraz.
  kontakt: 665 824 642
  e-mail: noifer@interia.pl

 5. Witam w związku z ogłoszeniem chciała bym zgłosić swoja i kolezanki kandydaturę mam 22 lata moja koleżanka 30 mamy doświadczenie przy pracy na Lini produkcyjnej przy rybach ,nie posiadamy nałogów. Jesteśmy chętne
  do pracy i wyjazdu w każdej chwili,Uprzejmie proszę o rozważenie nasz kandydatury
  Z niecierpliwością oczekujemy na odpowiedz
  W przypadku wątpliwości lub dodatkowych pytań jestem do Państwa dyspozycji. Pozdrawiam Karolina i Anna

  K-arla001@wp.pl

 6. Witam,
  Mam na imię Bogdan (33lat). Posiada 10 letnie doświadczenie pracy ubojowca. Jestem solidnym i pracowity. Język angielski komunikatywny. Pracowałem w Norwegi i Anglii.
  Posiadam prawo jazdy kat. B,C, oraz uprawnienia na wózki widłowe.
  Jestem gotowy na wyjazd od zaraz.
  kontakt: +48 788 975 606
  e-mail: barbara1-24@o2.pl

 7. Witam
  Chciałbym zgłosić swą kandydaturę na w/w stanowisko. Mam 33 lata. Biegle posługuję się j.angielskim. Nie mam żadnych nałogów. Posiadam prawo jazdy kat B szybko się ucze, jestem sumienny i pracowity.
  Jestem gotów na wyjazd od zaraz.
  kontakt: 534-331-449
  e-mail: t.sadurski@wp.pl

 8. Witam Serdecznie.
  Mam na imię Aneta (29 lat). Jestem zainteresowana podjęciem pracy na w/w stanowisku. Jestem osobą ambitną, lubiącą nowe wyzwania, sprawną fizycznie, bez żadnych nałogów. W latach 2008-2013 mieszkałam w Szwecji, gdzie nauczyłam się języka w stopniu bardzo dobrym oraz pracowałam na stanowiskach: sprzątaczka, przy sadzeniu drzewek w lesie, nauczyciel j.polskiego,ośrodek dla trudnej młodzieży oraz asystent rodziny.Pracuję wydajnie na samodzielnym stanowisku oraz w zespole, umiejętnie zarządzam czasem swojej pracy.J.angielski-stopień komunikatywny. Posiadam prawo jazdy kategorii B. Od lipca tego roku prowadzę działalność gosp. (skład opału, skup surowców wtórnych). Posiadam silną motywację do podjęcia pracy, ponieważ zarobione pieniądze chciałabym przeznaczyć na rozwój firmy:) Możliwość podjęcia pracy od zaraz.
  kontakt 508 898 367
  e-mail: maxiterm@vp.pl

 9. biernacka.k na 17 stycznia 2014 @ 14:51

  Witam
  Nazywam się Paweł (22lata) i jestem bardzo chętny do podjęcia tej pracy. Pracowałem już za granicą w fabryce mięsa. Jestem pracowity,uczciwy, szybko się uczę,sumienny,bez nałogów. Mam dobrą kondycje fizyczną.Posiadam prawo jazdy kat.B. Podejmę się pracy na każdym stanowisku. Praca w grupie nie jest mi obca.

  Jestem dyspozycyjny od zaraz.
  tel:880 547 754
  e-mail: pawel.dzaluk@onet.pl

 10. Witam
  Ja i moich 2 przyjaciół , bardzo jestesmy zainteresowani państwa ofertą . Jesteśmy w wieku 21 , 22 oraz 23 lata . Pracowalem przez okres 6 miesięcy w holandii jako pracownik wielu zakladow miedzy innymi przy wołowinie i wieprzowinie w firmie Hilton . Język angielski w moim przypadku na poziomie bardzo dobrym w mowie i piśmie a koledzy w stopniu dobrym pozwalającym na porozumiewanie się . Mlodszy, Krzysztof pracował przez ostatni rok jako ochroniarz w obiekcie handlowym oraz Szymon jako wykończeniowec kładąc elewacje . Cała 3 posiada prawojazdy kat.B oraz własne auto. .Jesteśmy zdeterminowani i zdolni do pracy i wyjazdu od zaraz .

  kontakt: +48 723 753 172
  e-mail: pawel_b34@wp.pl

 11. Witam. Mam na imie Mateusz jestem zainteresowany na w/w stanowisko.Pracowałem juz w Norwegi w innej branzy. Jestem gotow podjac ta prace od zaraz. Mam 26 lat jestem pracowity, sumienny,odpowiedzialny potrafie pracowac w zespole i bardzo szybko sie ucze. Znajomosc j.ang. w stopniu komunikatywnym. Posiadam prawo jazdy kat.B Kontakt: 517761493

 12. Witam.
  Zgłaszam swoją kandydaturę na to stanowisko. Mam 25 lat, jestem ambitny, sumienny, pracowity bez żadnych nałogów, szybko się uczę, umiem pracować w zespole.
  Posiadam prawo jazdy kat A,B, uprawnienia na koparko-ładowarki oraz wózki widłowe. Komunikatywnie posługuję się angielskim. Znam Norwegię jest to piękny kraj często pracowałem przy pracach sezonowych w Norwegii i chciałbym wiązać swoją przyszłośc z tym krajem. Ostatnie miesiące pracowałem w Anglii na farmie rzetelnie i sumiennie wykonując wiele czynności powierzonych mi przez angielskiego pracodawcę. Posiadam również referencje.
  Kontakt. +48 500 356 286
  e-mail: konrad770@poczta.onet.pl

 13. Witam, jestem zainteresowany tą pracą. Mam 31lat,bez nałogów.
  Jestem osobą samodzielną, odpowiedzialną, ambitną i konsekwentną w dążeniu do celu. Szybko i chętnie się uczę. Powierzone mi zadania wykonuję sumiennie. Łatwo nawiązuję kontakty. Jestem kreatywny i lubię współpracować z ludźmi.
  Pracowałem już wcześniej za granicą w Niemczech na produkcji przy pakowaniu warzyw, oraz w Irlandii i Anglii w budowlance i na taśmie produkcyjnej.
  Posiadam prawo jazdy kat. B, mam angielską licencję na wózki widłowe.

  e-mail piter1124@o2.pl

  tel +48 600389739

  pozdrawiam Piotr K

 14. wirus_2007 na 19 stycznia 2014 @ 13:34

  Witam mam 19 lat, jestem chętny na to stawnowisko, jestem miły, pracowity,sumienny,zdeterminowany do pracy. Posługuję się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym, jestem gotów na wjazd po 10 lutego.

 15. wirus_2007 na 19 stycznia 2014 @ 13:34

  Witam mam 19 lat, jestem chętny na to stawnowisko, jestem miły, pracowity,sumienny,zdeterminowany do pracy. Posługuję się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym, jestem gotów na wjazd po 10 lutego.
  E-mail: wirigiliusz@gmail.com
  telefon: 500243686

 16. Witam serdecznie. Mam 35 lat, jestem spokojnym, uczciwym człowiekiem.
  Nie mam nałogów, znam język angielski w stopniu komunikatywnym, mam prawo jazdy kat. B Jestem bardzo zainteresowany tą ofertą pracy.
  Email: biker48@outlook.com

 17. Witam

  28 latek szuka pracy od zaraz w Norwegii.Posiadam doświadczenie pracy w przetwórstwie
  rybnym w Danii przy produkcji jak i również magazynowaniu łososia.Jestem zmotywowany
  do podjęcia pracy od zaraz.Rozmawiam biegle po angielsku posiadam prawo jazdy kat.b,uprawnienia na wózki widłowe.Wiem dobrze jak wygląda praca w przetwórni rybnej więc jestem osobą doświadczoną pod tym względem.Jestem odpowiedzialny,pracowity i uczciwy

  serdecznie pozdrawiam i czekam na pytania

  kontakt:0048 505 269 342

  e-mail:qba1237@wp.pl

 18. Witam
  Link do formularza nie działa.
  Jestem zainteresowany praca .
  Prosze o kontakt
  Grzegorz Wojtkowski
  logarth@tlen.pl
  534831497

 19. Witam, mam 20 lat i jestem zainteresowany w/w ogłoszeniem.
  Jestem osobą zdeterminowaną do pracy, bez nałogów, nie boje się prac wysiłkowych,
  szybko się uczę. Język angielski na poziomie komunikatywnym. Jestem w stanie podjąć pracę od zaraz.
  mail: marcin9418@o2.pl

 20. Pattryk1634 na 20 stycznia 2014 @ 20:47

  Witam.
  Mam na imię Patryk (21 lat) jestem gotów podjąć się pracy na w/w stanowisku. Jestem pracowity,uczciwy oraz aktywny fizycznie. Nie boje się żadnej pracy. Pracowałem w zakładach stolarskich, a także przy zbiorach owoców w Holandii. Praca w grupie nie stanowi dla mnie żadnego problemu. Nie posiadam żadnych nałogów. J.angielski – stopień komunikatywny. Jestem zdolny podjęcia się pracy od zaraz.

  E-mail: pattryk1634@o2.pl
  telefon: 511895834

 21. Witam
  Mam na imie Michał mam 33 lata pracowalem w Angli
  na stanowiskach
  Jestem pracowity ,szybko sie ucze ,nie boje sie pracy w specyficznych warunkach
  posiadam prawo jazdy kat. B/C
  tel +48 880653743
  e-mail trybcok@interia.pl

  • Witam
   Mam na imie Michal mam 33 lata pracowalem w Angli w ubojni indyków
   na stanowiskach
   -wieszanie -rozbior – patroszenie- linia-cwiartowanie-wakowanie-mielenie-pakowanie
   -wazenie-sortowanie-paletowanie-mycie hal i maszyn po godzinach
   Jestem pracowity,szybko sie ucze,nie boje sie pracy w specyficznych warunkach
   posiadam prawo jazdy kat.B/C
   tel +48 880653745
   e-mail trybcok@interia.pl

 22. Witam serdecznie mam 34 lat, jestem zainteresowany tą pracą,uczciwy,sumienny bez nałogów,posiadam prawo jazdy kat. B oraz uprawnienia na wózek widłowy.
  Szybko sie ucze, nie boje sie pracy w specyficznych warunkach.
  Mozliwosc podjecia pracy od zaraz.
  tel 791667001
  e-mail efekt44@interia.pl

 23. Witam serdecznie jestem bardzo zainteresowany oferta pracy. Mam 30 lat, zone i dwoje dzieci moja motywacja do pracy jest ogromna. Potrzfie szybko sie uczyc, angielski w stopniu komunikatywnym znam, praca w trudnych warunkach to nie proble dla mnie przy mojej motywacji do pracy. Z zamilowania jestem takze kucharzem wiem noz to tez nie problem, pracowalem w polsce na produkcji, moze nie w przetworni rbnej ale jako monter szaf sterowniczych oraz tapicer na akordzie. umiem sie bardzo szybko dostosowac do nowych wrunkow. Bardzo potrzebuje tej pracy. Czekam na odpowiedz. 695-631-287

 24. Witam serdecznie jestem bardzo zainteresowany oferta pracy. Mam 30 lat, zone i dwoje dzieci moja motywacja do pracy jest ogromna. Potrzfie szybko sie uczyc, angielski w stopniu komunikatywnym znam, praca w trudnych warunkach to nie proble dla mnie przy mojej motywacji do pracy. Z zamilowania jestem takze kucharzem wiem noz to tez nie problem, pracowalem w polsce na produkcji, moze nie w przetworni rbnej ale jako monter szaf sterowniczych oraz tapicer na akordzie. umiem sie bardzo szybko dostosowac do nowych wrunkow. Bardzo potrzebuje tej pracy. Posiadam prawo jazdy Kat.B od 12 lat. Wlasny samochod jesli bedzie potrzeba to rowniez. Czekam na odpowiedz. 695-631-287

 25. Wojtek555001 na 21 stycznia 2014 @ 16:39

  Grupa pięcioosobowa mężczyzn w wieku od 29 do 37lat .Szuka pracy z zakwaterowaniem od zaraz za granicą .Jesteśmy z Polski bez nałogów ,chętni do podjęcia pracy od zaraz ,jesteśmy solidni, dokładni, pracowici, szybko się uczymy .Pracy fizycznej się nie boimy praca może być również na hali produkcyjnej .Dwóch mężczyzn z prawo jazdami kat.BCE z doświadczeniem .Własny samochód .Bez znajomości języka. Praca najlepiej w Norwegi ,Szwecji ,Szwajcaria .Jesteśmy chętni do podjęcia pracy jak najszybciej.
  Czekamy na odpowiedz e-mali:patipol4@op.pl

 26. andrzej2014 na 22 stycznia 2014 @ 10:26

  Witam, proszę o informację kiedy można do Was przyjechać.

 27. macior1027 na 22 stycznia 2014 @ 20:38

  Witam serdecznie Mam na imie Maciej mam 32lata. Jestem bardzo zainteresowany Panstwa oferta pracy.Jestem gotow podjac prace od zaraz. Pracowalem juz na produkcji i na magazynie , oraz inne prace fizyczne nie sa mi straszne. Pracowalem w Dani lecz na innych stanowiskach. Potrafie wieszac patroszyc i cwiartowac ryby. Posiadam prawojazdy Kat. B,wlasny samochod, nie mam zadnych nalogow, praca w zespol nie jest mi obca.

  tel.515-901-892

  e-mail: macior1027@wp.pl

 28. Witam, mam na imię Patryk mam 23 lata obecnie mieszkam na przedmieściach Oslo i poszukuje pracy w Norwegii.
  Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy jestem dyspozycyjny od zaraz.
  Posiadam udokumentowane 2 letnie doświadczenie w pracy na produkcji w szwedzkiej firmie.
  Angielski dobry w mowie i w piśmie a norweski w toku uczenia.
  Posiadam prawo jazdy kat.B i własne auto.
  Jestem silny fizycznie, odporny psychicznie, szybko sie uczę, sumienny i rzetelny.!
  Z góry dziękuję za rozpatrzenie mojej kandydatury pozdrawiam.!

  kontakt tel. +47 939 75 413 lub +48 783 469 714 Email: sciprls@o2.pl

 29. Marcin lat 31. Jestem zainteresowany w/wym. pracą (lub każdą inną). Możliwość wyjazdu od zaraz. Posiadam doświadczenie w pracy za granicą. Oferują zdyscyplinowanie, obowiązkowość, lojalność. Chętnie podejmuję wyzwania, szybko się uczę, łatwo nawiązuję kontakty. Znajomość języka angielskiego w niewielkim stopniu. Mogę pracować w zespole lub na pojedynczym stanowisku. Ponadto posiadam prawo jazdy kat. B, C (bez przyczep), uprawnienia spawacza CO2, doświadczenie w pracach remontowo-budowlanych. Kontakt i oferty e-mail: marcin.pesla@wp.pl lub tel. +48 783 160 296.

 30. Witam Serdecznie
  Jestem zainteresowany pracą w przetwórni mam doświadczenie przy filetowaniu łososia. Pracę mogę podjąć od zaraz, proszę o kontakt mailowy: castania1212@gmail.com

 31. Witam,

  mogę podjąć pracę od zaraz. Mam 25 lat i mieszkam bardzo blisko Grimstad. Znam bardzo dobrze angielski, mam uprawnienia na wózki widłowe i prawo jazdy cat. B. Proszę o odpowiedź na mojego maila: jarson73@gmail.com

 32. maciej1.pl na 29 stycznia 2014 @ 21:52

  Witam.
  Mieszkam od 3 lat w Norwegii ,w obecnej chwili jestem bez pracy.Posiadam pozwolenie na pobyt i prace oraz karte podatkową.Jestem zainteresowany ofertą.Pozdrawiam
  maciejise@gmail.com

 33. Witam
  Maciek 33lata przez ostatnie 4 lata pracowałem w Polsce w przetwórni rybnej podobnie jak w ogłoszeniu praca w grópir przy różnych zadaniach w zależności od zamówień.
  Kondycja fizyczna bardzo dobra
  bez nałogów
  język angielski dobry
  doświadczenie w pracy za granicą (UK-pracownik produkcji,USA statek turystyczny)
  prawo jazdy kat B
  proszę o kontakt na nr tel 506090771
  lub mail makaminski@o2.pl

  p

 34. Witam. Mam doświadczenie w produkcji żywności. Jestem zainteresowany podjęciem pracy w Norwegii. tel 530 604 411 pkusinski1@gmail.com

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.