do ustalenia

Produkcja-pakowanie ciastek praca Niemcy bez znajomości języka Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 marca 2015 02:45

Dam pracę w Niemczech na produkcji ciastek przy pakowaniu na taśmie produkcyjnej. Zatrudnienie w Hannoverze bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz na produkcji ciastek

Miejsce zatrudnienia: Hannover, Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • Praca polegać będzie na pakowaniu ciastek przy taśmie produkcyjnej.
  • Osoba zatrudniona będzie kontrolować jakość wyrobów.

Oczekiwania:

  • dynamiczne tempo pracy
  • szybkie tempo pracy
  • mile widziane będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • zmotywowanie
  • energiczność
  • szybkość, zwinność, zręczność
  • znajomość języka nie jest wymagana jednak będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełnych, niemieckich warunkach
  • zorganizowane płatne zakwaterowanie
  • wsparcie na miejscu i pomoc w zaaklimatyzowaniu się oraz kwestiach formalnych
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna
  • ubezpieczenie
  • możliwość korzystania z pakietu socjalnego

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne można przysyłać pocztą elektroniczną na adres:

  • zuver@consultant.com z dopiskiem „Pakowanie ciastek, Hannover”

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-pakowanie-ciastek-bez-znajomosci-jezka-hannover/

ID ogłoszenia: 80255133e5882222

1 odpowiedź na “Produkcja-pakowanie ciastek praca Niemcy bez znajomości języka Hannover”

  1. zula1992 na 26 marca 2015 @ 20:39

    Witam jestem zainteresowany pilnie poszukuje pracy prosze o kontakt 513489831