9,07 euro brutto/h

Produkcja kosmetyków dam pracę w Niemczech w fabryce od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 9 października 2014 01:49

Aktualnie poszukujemy Polaków do zakładu produkującego kosmetyki z Düsseldorfu. Oferta pracy w Niemczech na linii produkcyjnej przy kontroli jakości, obsłudze maszyn i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik na produkcji kosmetyków

Miejsce pracy: Düsseldorf

Zarobki: 9,07 euro brutto/h dla osób bez wykształcenia – po podwyżce 13,91 euro brutto/h, dla osób z wykształceniem chemicznym stawka początkowo to 11,22 euro/h zaś po 9 miesiącach 15,15 euro brutto/h

Numer oferty: 192/HEN/DE/2014

Obowiązki:

  • Prace pomocnicze przy produkcji kosmetyków
  • przygotowanie mieszanek, dbanie o surowce
  • obsługa mikserów oraz maszyn homogenizujących
  • czyszczenie, konserwacja i odkażanie sprzętu
  • kontrola jakości produktów
  • inne zadania zlecone przez pracodawcę

Oczekiwania:

  • umiejętność komunikatywnego porozumiewania się w języku niemieckim
  • posiadanie doświadczenia w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych takich jak: miksery oraz maszyny homogenizujące
  • zaletą będzie posiadanie wykształcenia chemicznego
  • atutem będzie licencja na wózki widłowe
  • duża zręczność
  • skrupulatność
  • dokładność
  • sumienność
  • mile widziane osoby które mogą przyjechać własnym samochodem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w systemie zmianowym
  • niemieckie warunki pracy
  • umowa o pracę na czas nieokreślony
  • pomoc w znalezieniu zamieszkania

Aplikacja:
Zgłoszenie zawierające CV w języku niemieckim należy przesłać na adres: rekrutacja@gpjc.eu

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-w-fabryce-na-produkcji-kosmetykow-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 7175435a2cd81e3a

3 Odpowiedzi na “Produkcja kosmetyków dam pracę w Niemczech w fabryce od zaraz Düsseldorf”

  1. witam jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt na meilia rajdek1506@op.pl

  2. Witam jestem zainteręsowana panstwa oferta pracy,posiadam wlasny samochod i moge nim przyjechac. Praca na produkcji nie jest mi obca.prosze o kontakt 502-855-185 lub mail zanetapietrzyk@wp.pl

  3. Witamy!
    Dawid 25 lat pracowałem na produkcji jako debager (wyzucanie 20 -25 kg skrzynek z miesem ) przez pół roku ,Starszy operator produkcji (zamawianie i zdawanie asortymentu oraz robienie trymingów wszystko w programie Sap )Praca w niskich temperaturach, posiadam książeczke sanepidowska.Dorabiałem na wykończeniach wnęcz oraz na kostce brukowej .Jestem pracowity i rzetelny ,bardzo chce wyjechać z kraju wraz z moja dziewczyna ponieważ nie ma tu przyszłości dla młodych ludzi .
    Dagmara 23 lata pracowałam na prosukcji obecnie pracuje handlu,nie mam dzieci.
    Kontakt
    e-mail :mlynko@o2.pl tel:515505718