do uzgodnienia

Produkcja części Audi ogłoszenie pracy w Niemczech Ingolstadt pakowanie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ingolstadt
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Opublikowany: 12 stycznia 2014 17:57

Firma produkująca części samochodowe marki Audi zatrudni pracowników na produkcję. Praca w Niemczech w Ingolstadt na linii produkcyjnej przy montowaniu i pakowaniu części

Stanowisko: Pracownik na produkcji części samochodowych

Miejsce pracy: Ingolstadt, Niemcy

Wynagrodzenie: ustalane z pracodawcą

Zadania:

  • Do zadań należeć będzie wykonywanie prac na linii produkcyjnej przy montażu/ składaniu/ skręcaniu elementów,
  • Obowiązkiem będzie sprawdzanie jakości wyprodukowanych części oraz ich pakowanie.
  • Po specjalnym szkoleniu pracownik będzie odpowiadał również za obsługę maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • zdolność do przeprowadzenia swobodnej rozmowy w języku niemieckim
  • możliwość zatrudnienia na dłuższy czas
  • motywacja do pracy
  • mile widziane doświadczenie w podobnych pracach
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie własnego auta

Oferta:

  • Umowa na warunkach niemieckich
  • początkowo umowa na pół roku- dla najlepszych pracowników możliwość prolongaty
  • zakład pracuje na 3 zmiany
  • zapewnione lokum
  • dobre wynagrodzenie
  • zapewnione ubezpieczenie i składki

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie aplikacji CV- w języku niemieckim oraz ze zdjęciem na adres: rekrutacja@zeitmann.pl
w temacie prosimy dopisać „Produkcja/Niemcy”

Możliwość aplikacji poprzez telefon-12 661 64 00

źródło: http://zeitmann.pl/pl/dla-pracownikow/oferty-pracy/240-pracownik-produkcyjny

ID ogłoszenia: 90452d13070ed301

1 odpowiedź na “Produkcja części Audi ogłoszenie pracy w Niemczech Ingolstadt pakowanie”

  1. Witam. Jestesmy zainteresowani wasza oferta. Mam 18 lat znam jezyk niemiecki/ angielski w stopniu komunikatywnym, kolega natomiast ma 20 lat zna dobrze jezyk angielski posiada prawo jazdy kategori B. Nie bylismy jeszcze za granica lecz wiemy co to ciezka praca. Pozdrawiamy i z gory dziekujemy prosimy o kontakt tel: 697376997 lub mail: kret004@o2.pl