7 GBP/h plus mieszkanie

Produkcja czekoladek Anglia praca dla par bez znajomości języka Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 lutego 2015 01:43

Producent czekolady z Londynu poszukuje chętnych na produkcję. Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz bez znajomości języka dla 3 par z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Londyn, UK

Termin: praca od zaraz

Wynagrodzenie: 7 GBP za godzinę

Obowiązki:

  • odmierzanie składników
  • przygotowanie mieszanek
  • zajmowanie się kontrolą jakości procesów produkcyjnych oraz wyrobów końcowych
  • pakowanie czekoladek, etykietowanie
  • paletowanie magazynowe
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Oczekiwania:

  • przynajmniej 1 rok w pracy na analogicznym stanowisku
  • duża motywacja i bardzo dobra sprawność wzorowa
  • energiczność, dynamizm
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • miła aparycja, optymistyczne podejście
  • możliwość wyjazdu na 3 miesiące
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego jednak nie jest to warunek obowiązkowy

Uwaga: Na terenie zakładu pracy obowiązuje zakaz palenia.

Oferta:

  • zatrudnienie bezpłatne w wynajętym mieszkaniu
  • umowę poprzez agencję pracy
  • zapewnione dojazdy do miejsca pracy
  • wynagrodzenie wypłacane raz w tygodniu na konto
  • pomoc polskojęzycznego managera
  • pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia umowy dla najlepszych
  • wsparcie z formalnościami
  • szkolenie wprowadzające
  • pracodawca zapewnia uniform do pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: „produkcja czekoladek Londyn 2015”

na adres: uk-employment@europe.com

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-anglia-praca-na-produkcji-czekoladek-bez-znajomosci-jezyka-londyn-2015/

ID ogłoszenia: 93754ecf76fee4b1

4 Odpowiedzi na “Produkcja czekoladek Anglia praca dla par bez znajomości języka Londyn”

  1. mirejszyn na 1 marca 2015 @ 19:03

    ja i mój partner jesteśmy zainteresowani oferta pracy.mój mail.miroslawa.wojtkowiak@o2.pl tel.691766677 lub 517910731.dziekuje

  2. marek2121 na 2 marca 2015 @ 13:31

    Ja i moja partnerka jestesmy zainteresowani oferta peacy
    mail: macha21@op.pl
    tel. 4748663083

  3. Poszukuję pracy , jestem zainteresowana ofertą proszę o kontakt – Agata 507550701

  4. renata 12 na 7 marca 2015 @ 21:32

    witam,ja i mój mąż jesteśmy zainteresowani tą ofertą proszę o kontakt-789351096