do uzgodnienia

Produkcja ciastek dam pracę w Holandii bez znajomości języka Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Tilburg
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 stycznia 2015 02:41

Dam pracę w Holandii w zakładzie zajmującym się produkcją ciastek i wafelków z Tilburga. Oferta bez znajomości języka holenderskiego od zaraz z zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Tilburg

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca na produkcji w dużym zakładzie zajmującym się produkcją ciastek i wafli.
  • Pracownik będzie przydzielony do zadań przy pakowaniu gotowych wyrobów tak jak: układanie ciastek lub wafli w odpowiedni sposób w celu zafoliowania i włożenia do pudelka kartonowego. Pudełka należy następnie ułożyć w skrzynkach.
  • Do zadań należeć będzie również wstępne magazynowanie produktów.
  • Inne zadania produkcyjne np: kontrola jakości, obsługa maszyn.

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • sprawność fizyczna, szybkość, dynamiczność
  • brak problemów zdrowotnych
  • umiejętność pracy zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa i higieny
  • dużą zaletą będzie doświadczenie produkcyjne

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dodatki godzinowe dla najlepszych pracowników
  • możliwość uzyskania podwyżki
  • ubezpieczenie
  • przejazdy pomiędzy miejscem pracy a zamieszkaniem
  • wsparcie polskojęzycznego managera
  • zapewniony pokój płatny

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę: tnsgroup.startpraca.pl/application/form/196842/0/1/ do załącznika należy dodać CV po niemiecku bądź angielsku.

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-w-tilburgu-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-ciastek-wafli/

ID ogłoszenia: 10954c77d8d45e43