atrakcyjne

Pracownik produkcji kiełbas praca w Finlandii w Vantaa Kwiecień 2015

  • Kraj: Finlandia
  • Miasto: Vantaa
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 lutego 2015 04:26

Agencja pracy za granicą dla przetwórni mięsnej z Vantaa poszukuje pracowników do pracy w Finlandii przy produkcji kiełbas. Zatrudnienie od kwietnia 2015 z językiem angielskim na poziomie minimum komunikatywnym.

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z kapitałem zagranicznym poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik/ca produkcji kiełbas

Nr ref.: WK/F/2015

Miejsce pracy: Finlandia, Vantaa

Opis stanowiska:
• Praca przy produkcji kiełbas
• Przygotowywanie produktów według gotowych receptur
• Obsługa różnych maszyn
• Mile widziani zarówno panowie jak i panie

Wymagamy:
• Min. 3 miesiące udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku
• Doświadczenie w maszynowej produkcji kiełbas
• Praktyczna umiejętność obsługi maszyn typu: przemysłowa maszyna do mielenia itp.
• Dobra lub komunikatywna znajomość angielskiego, jako dodatkowy atut
• Dyspozycyjności do wyjazdu od 8 kwietnia 2015

Oferujemy:
• Zatrudnienie na norweskich warunkach w Adecco Finland
• Zatrudnienie na okres 6 miesięcy
• Możliwość skorzystania z oferty mieszkaniowej Adecco
• Zatrudnienie na pełny etat – 40 h pracy tygodniowo (praca na zmiany)
• Opieka konsultanta i pomoc z pierwszymi formalnościami

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

ID ogłoszenia: 62254ca295d2f185

ilość wszystkich wyświetleń: 1143, dzisiaj: 2

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez adecco_szczecin

Ostatnie przedmioty dodane przez adecco_szczecin »