7.50

Praca za granicą w UK na produkcji rybnej – Dingwall, Szkocja 2018

  • Kraj: Szkocja
  • Miasto: Dingwall
  • Długość umowy: 3 msc
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 6 listopada 2017 03:14

Agencja zatrudnienia za granicą poszukuje kandydatów do podjęcia legalnej pracy w Wielkiej Brytanii – Szkocji od stycznia 2018. Zatrudnienie przy pakowaniu na produkcji rybnej w Dingwall.

Agencja BePersonnel Ltd dla swojego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik linii produkcyjnej – wszystkie stanowiska
Rozpoczecie prac od zaraz do polowy stycznia 2018
Miejsce pracy: Dingwall/Highland

Opis stanowiska:
-praca na lini produkcyjnej
-wazenie, porcjowanie, pakowanie wedzonego lososia

Godziny pracy:
Zmiana popoludniowa od Poniedzialku do Piatku od 14.00 do 22.00

Pomagamy z zakwaterowaniem, zalozeniem konta w banku oraz NI number.

Osoby zainteresowane, proszone są o przesyłanie CV w języku angielskim na adres:
jarek@bepersonneltd.com lub kontakt telefoniczny +447711928429 lub +441349883303

ID ogłoszenia: 14759f9a01989179

ilość wszystkich wyświetleń: 32, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: bepersonnel
  • Zarejestrowany od: 26 maja 2015

Inne przedmioty dodane przez bepersonnel

Ostatnie przedmioty dodane przez bepersonnel »