126 SEK/h brutto

Praca w Szwecji od zaraz przy pakowaniu warzyw bez znajomości języka 2017 Örebro

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Örebro
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 maja 2017 20:55

Opcja zatrudnienia w sortowni z Örebro dla kandydatów bez znajomości języka szwedzkiego. Od zaraz praca w Szwecji przy pakowaniu warzy przy taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Örebro, Szwecja

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 126 SEK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na myciu, segregacji, pakowaniu oraz zabezpieczaniu warzyw oraz przygotowywaniu zamówień do wysłania
  • zadaniem pracownika będzie kompletowanie odpowiedniej ilości warzyw na palety oraz przygotowanie ich do wydania

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność szybkiej pracy
  • dobra organizacja
  • nastawienie na cel
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • ważne prawo jazdy kat.B oraz możliwość zabrania własnego auta
  • wysoka sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • pracę w Szwecji od zaraz
  • zatrudnienie na szwedzkich warunkach z okresem próbnym
  • wsparcie polskiego konsultanta
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • pomoc w załatwianiu formalności i dokumentów

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie zgłoszeń z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem w tytule „Szwecja praca przy pakowaniu warzyw, Örebro 2017″

Umowa zostanie podpisana w Gdyni, bez zwrotu kosztów podróży.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-szwecji-bez-jezyka-orebro-przy-pakowaniu-warzyw/

ID ogłoszenia: 75159170c9f8e5ee