178 SEK/h

Praca w Szwecji na produkcji mięsnej jako wykrawacz szynki wieprzowej, Kristianstad

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Kristianstad
  • Znajomość jęzka: Podstawowa
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 maja 2017 21:25

Przetwórnia z Kristianstad poszukuje wykrawaczy szynki wieprzowej do podjęcia legalnej pracy w Szwecji na produkcji mięsa. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie na miejscu.

Agencja Zatrudnienia WB Staffing to międzynarodowy dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, oraz rekrutacji stałych. Jesteśmy agencją pracy i doradztwa personalnego z siedzibą w Warszawie wpisaną do Rejestru Podmiotów prowadzących Agencję Zatrudnienia pod numerem 12379.
Dla naszego klienta w Szwecji- Znanego Zakładu Przetwórstwa Mięsnego- szukamy osób z doświadczeniem na stanowisko:
Wykrawacz szynki wieprzowej- PRACA W SZWECJI!!
Główne zadania:
- trybowanie szynki wieprzowej na taśmie
Wymagania:
- doświadczenie w trybowaniu szynki wieprzowej
- dokładność i precyzja w pracy
- ciągłość w pracy z nożem
- prawo jazdy i własny samochód na wyjazd

Oferujemy:
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe- 178 SEK/godz. brutto
- pracę w renomowanym zakładzie
- zatrudnienie na szwedzkich warunkach
- zakwaterowanie
- pracę w miejscowości Kristianstad (Szwecja)

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres: recruitment@wbstaffing.com z dopiskiem Rzeźnik 2017 lub kontakt pod numerami telefonu +48 570 530 056 lub + 48 530 404 449

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 936 z poźń zm.)

ID ogłoszenia: 75590eec207e9ec

ilość wszystkich wyświetleń: 54, dzisiaj: 1