128,40 SEK za godzinę brutto

Praca w Szwecji dla par bez znajomości języka od zaraz Norrköping pakowanie owoców

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Norrköping
  • Opublikowany: 31 marca 2016 22:00

Oferujemy pracę w Szwecji, bez znajomości języka przy sortowaniu i pakowaniu owoców. Zatrudnienie od zaraz w Norrköping, bez znajomości języka dla Polaków, na dobrych warunkach finansowych.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Szwecja, Norrköping.

Stawka godzinowa: 128,40 SEK za godzinę brutto.

Zadania na stanowisku:

  • praca wykonywana jest przy taśmie produkcyjnej;
  • polega na sortowaniu i pakowaniu owoców egzotycznych;
  • zadaniem może być również przestawianie skrzynek;
  • inne zadania zlecone przez kierownika.

Oczekiwania:

  • oferta pracy dla par
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • sprawność manualna na dobrym poziomie;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • samodzielność w działaniu;
  • umiejętność wypracowywania norm dziennych.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie płatne 4000 SEK za miesiąc;
  • pracę na pełny etat;
  • umowa o pracę na szwedzkich zasadach;
  • szkolenie wprowadzające w obowiązki;
  • pomoc polskiego koordynatora.

Dla kandydatów:
CV oraz List Motywacyjny prosimy wysłać pod adres mailowy:

Arbetsformedlingen@swedenmail.com

W temacie prosimy wpisać: „sortowanie owoców, Norrköping 2016″.

Informujemy, że osoby zakwalifikowane będą zobowiązane stawić się w biurze agencji w Gdyni, aby podpisać umowę. Nie zwracamy kosztów podróży.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-szwecji-bez-jezyka-dla-par-sortowanie-i-pakowanie-owocow/

ID ogłoszenia: 3656fd67d05bf84