do ustalenia

Praca w Szwecji bez znajomości języka na produkcji mrożonek od zaraz Uppsala

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Uppsala
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 października 2015 00:35

Oferta pracy w Szwecji (Uppsala) na linii produkcyjnej przy pakowaniu mrożonek od zaraz. Zatrudnienie na produkcji dla Polaków bez znajomości języka szwedzkiego. Na miejscu zapewniamy płatne zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Szwecja, Uppsala
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: 018/10/Szwecja

Zadania:
Należy wykonywać wszystkie zadania związane z produkcją dań mrożonych. Będą to mniej więcej takie czynności jak: kontrolowanie jakości dań, mieszanie produktów, obsługiwanie maszyn czy pakowanie mrożonek.

Wymagania:
- spostrzegawczość
- należy szybko podjąć zatrudnienie
- doświadczenie spożywcze jest pożądane
- szybkość uczenia się
- należy przestrzegać zasad panujących w firmie
- dostosowanie się do grafiku
- kreatywne podejście do zadań
- punktualne stawianie się w pracy
- przyjazne usposobienie
- chęć współpracowania
- dobra prezencja

Oferujemy:
- podpisanie szwedzkiej umowy
- legalną pracę od zaraz
- pracodawca zapewnia ubezpieczenie oraz zakwaterowanie (płatne)
- wsparcie opiekunów
- w pierwszych dniach przeprowadzamy szkolenia w języku polskim
- zdobycie nowych umiejętności

Aplikacja:
Należy przesłać CV z klauzulą o przetwarzaniu danych na maila: scandiworkers@email.com w temacie proszę wpisać numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-szwecji-produkcja-dan-gotowych-od-zaraz-bez-jezyka-uppsala/

ID ogłoszenia: 276562564d3a88c9

1 odpowiedź na “Praca w Szwecji bez znajomości języka na produkcji mrożonek od zaraz Uppsala”

  1. DZIEŃ DOBRY

    PROSZĘ O KONTAKT JESTEM ZAINTERESOWANY PRACĄ PROSZĘ O KONTAKT
    782488895