172,40 NOK/h brutto

Praca w Norwegii od zaraz na produkcji kremu bez znajomości języka Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Długość umowy: minimum 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 grudnia 2016 01:00

Poszukujemy chętnych do pracy w Norwegii na produkcji kremu czekoladowo-nugatowego. Zatrudnienie możliwe w Oslo dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 172,40 NOK brutto za godzinę

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie wspieranie prac produkcyjnych w procesie przygotowywanie kremu czekoladowo-orzechowego
  • obowiązki będą rozdzielane ze względu na kwalifikacje pracownika
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna m.in. za dostarczanie surowców, obsługę urządzeń paczkujących, kontrolę jakości oraz prace na magazynie

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zdolność szybkiej pracy
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na produkcji żywności
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w grupie
  • szybkie uczenie się
  • staranność i dokładność
  • możliwość podjęcia pracy na minimum 3 miesiące

Oferujemy:

  • legalną pracę w Norwegii na czas określony
  • wsparcie rezydenta
  • umowę bezpośrednio z pracodawcą
  • brak opłat rekrutacyjnych
  • darmowe miejsce do zamieszkania w dobrym standardzie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci aplikować należy wypełniając formularz dostępny na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2017, należy zaznaczyć opcję „Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo 2017″.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-kremu-czekoladowego-oslo-2017/

ID ogłoszenia: 627585d90860f020