158 NOK brutto/h

Praca w Norwegii od zaraz na magazynie bez języka zbieranie zamówień Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Bergen
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 30 marca 2015 02:07

Aktualnie szukamy pracowników na magazyn z artykułami spożywczymi do zbierania i pakowania zamówień. Norwegia praca w Bergen dla Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Zarobki: 158 NOK brutto za godzinę

Liczba wakatów: 4

Termin: praca od zaraz

Opis stanowiska:

  • Pracownik zatrudniony będzie w hurtowni spożywczej. Zadania wchodzące w kompetencje magazynierów to kompletowanie zamówień oraz przygotowanie ich do wysyłki lub wydania. Zamówienia należy ułożyć na paletach i odpowiednio zabezpieczyć. Zadania wykonywane są z użyciem systemu głosowego. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obsługiwanie wózków ręcznych typu EPT.

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy zarobkowej za granicą
  • osoby bez nałogów
  • możliwość pracy na noce
  • praktyczna umiejętność obsługiwania wózków paletowych EPT
  • swobodna umiejętność porozumiewania się językiem angielskim, norweskim, niemieckim albo hiszpańskim – język do wyboru
  • zaświadczenie o niekaralności
  • duża dokładność, precyzyjność, obowiązkowość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością nawiązania dłuższej współpracy
  • dla osób chętnych możemy pomóc znaleźć zakwaterowanie w rozsądnej cenie
  • uczciwe zarobki
  • pomoc na miejscu we wszelkich kwestiach natury organizacyjnej i formalnej

UWAGA! Jednorazowo pobierana jest opłata w wysokości ok. 300 NOK za tłumaczenie i przygotowanie odpowiednich dokumentów. Będzie ona odciągana z pierwszego wynagrodzenia. Nie pobieramy tej kwoty przed wyjazdem.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, osoby które wybierzemy będą musiały przed wyjazdem przyjechać do naszego biura, znajdującego się w Szczecinie na krótką rozmowę rekrutacyjną oraz aby podpisać umowę. Nie ma innej możliwości zatrudnienia.

Zgłoszenia zatytułowane „lagermedarbeider 23/2015″ należy przesłać na adres email: Lagerarbeid@fastservice.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-na-magazynie-bez-znajomosci-jezyka-zbieranie-zamowien-bergen/

ID ogłoszenia: 745551721b5cf7c5