156,40 NOK za godzinę

Praca w Norwegii od zaraz dla par bez znajomości języka na produkcji wafelków Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Stavanger
  • Długość umowy: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 stycznia 2016 23:50

Fabryka słodyczy w Stavanger od zaraz zatrudni pary na produkcję wafelków. Oferta tymczasowej pracy w Norwegii bez znajomości języka. Gwarantujemy zakwaterowanie płatne oraz pomoc w formalnościach.

Stanowisko: pracownik produkcji.
Miejsce pracy: Stavanger.
Stawka godzinowa: 156,40 NOK brutto/h.

Zadania na stanowisku:

  • wsparcie produkcji przy taśmie;
  • kontrola jakości i pakowanie;
  • obsługa maszyny paczkującej po przeszkoleniu.

Wymagamy:

  • szybkości, zwinności, dokładności;
  • doświadczenia w gastronomii lub wykształcenie kierunkowe;
  • znajomości przepisów BHP dotyczących pracy z żywnością;
  • preferujemy osoby bez nałogów;
  • dokładności i szybkości;
  • umiejętności pracy pod presją czasu;
  • komunikatywnego języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na czas określony;
  • dobre wynagrodzenie;
  • płatne zakwaterowanie na czas umowy (ok. 3500 NOK miesięcznie);
  • pomoc polskiego koordynatora we wszelkich formalnościach.

Aplikacje:
Zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem strony:
www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=58587012

Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o zaznaczenie opcji, że wyrażają Państwo zgodę na wykorzystanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych.  Zgłoszenia bez zgody będą pomijane.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-norwegia-praca-na-produkcji-wafelkow-bez-znajomosci-jezyka-stavanger-zatrudnienie-tymczasowe/

ID ogłoszenia: 79569d5e52de34d

2 Odpowiedzi na “Praca w Norwegii od zaraz dla par bez znajomości języka na produkcji wafelków Stavanger”

  1. Razem z partnerem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy , jesteśmy gotowi do wyjazdu i do podjęcia pracy , pracowaliśmy już na podobnym stanowisk u w Holandii. Prosimy o telefon : +48 511 642 938

  2. PaulinaDominika na 29 stycznia 2016 @ 10:06

    Witam, para studentów (21 i 23 lata) szuka pracy na wakacje w STAVANGER. Mieszkają tam moi rodzice a co za tym idzie, mamy zagwarantowane zakwaterowanie. Sama mieszkałam tam 5 lat, płynnie posługuję się językiem norweskim i angielskim, natomiast mój chłopak mówi płynnie po niemiecku. Prosimy o kontakt!

    kontakt: 735911875

    mau_grau@hotmail.com