do ustalenia

Praca w Norwegii od zaraz bez języka na produkcji spożywczej Drammen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Drammen
  • Opublikowany: 19 maja 2014 21:58

Firma spożywcza poszukuje od zaraz pracowników na linie produkcyjną przy pakowaniu. Oferta pracy z Drammen bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Drammen
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Zatrudniony będzie pracować na linii produkcyjnej wykonując takie zadania jak:
- pakowanie produktów
- sprawdzanie jakości
- zgłaszanie o błędach
- sortowanie artykułów i obsługa maszyn
- utrzymywanie porządku na magazynie

Wymagania:
- szybkość w przyswajaniu nowej wiedzy
- osoba otwarta, rozmowna
- chęć do pracy w grupie
- umiejętność zarządzania czasem

Oferujemy:
- możliwość wynegocjowania wynagrodzenia
- miłą atmosferę w pracy
- dobre warunki pracownicze
- wdrożenie w system firmy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV po angielsku na maila: post@rekrutteringshusetmork.no w tytule proszę wpisać: Produksjonsmedarbeider.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/produkcja-spozywcza-oferty-pracy-w-norwegii-od-zaraz-bez-jezyka-drammen/

ID ogłoszenia: 296537a45e868a06

6 Odpowiedzi na “Praca w Norwegii od zaraz bez języka na produkcji spożywczej Drammen”

  1. Daniel Koba na 22 maja 2014 @ 12:40

    Ja i moja dziewczyna pilnie poszukujemy pracy (najlepiej na stałe) jesteśmy osobami pracowitymi i sprawdzamy się w każdej kategorii prac potrafimy pracować w zespole oraz szybko nabywamy nowe umiejętności, wyjeżdżaliśmy już wcześniej na prace sezonowe. Proszę o kontakt lub przedstawienie propozycji na E-mail: danielkoba@wp.pl lub pod numer 733904232

  2. Witam.Rodzeństwo wraz z kolega w wieku 27 42 i 45 lat. Jestesmy zainteresowani państwa ogloszeniem.Gotowi do wyjazdu w kazdej chwili posiadamy doswiadczenie w pracy na produkcji. tel. 794402296, 796920304, lub e-mail : mirdek@wp.pl

  3. dawid.sadlakowski na 25 maja 2014 @ 23:55

    witam jestem zainteresowany praca wraz z kolega pracowalemm 3 lata w norwegi posiadam uprawnienia na wozki widlowe moge pracowac duzo godzin a nadgodziny bardzo chetnie jestem gotow do wyjazdu od zaraz jestem bez nalogow numer tel 723943242 lub meil dawidtatianka@interia.pl

  4. Bernadeta na 26 maja 2014 @ 09:15

    Witam,
    jestem gotowa podjąć prace od zaraz. Kontakt becia_32vp.pl tel: 787-205-097

  5. ANDRZEJ K na 27 maja 2014 @ 20:57

    W I T A M Y Andrzej i Krzysztof jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy Posiadamy doświadczenie w pracy na produkcji , niestety nie znamy języka ale gotowi podjąć naukę Kontakt +48 696 454 746 Dziękujemy i pozdrawiamy

  6. Witam, Gabrysia i Michał ( 22 i 28 lat) Młodzi, otwarci, gotowi do pracy, język angielski w stopniu komunikatywnym, wiemy co to ciężka praca. Z pakowaniem mieliśmy styczność w Polsce, mianowicie pakowanie świec. Lubimy jeść ale nie będziemy podjadać! :) kontakt do nas : 513331927 :)