169 NOK brutto/h

Praca w Norwegii na produkcji w przetwórni od zaraz bez języka Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Bergen
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 11 stycznia 2015 23:00

Oferujemy zatrudnienie w przetwórni rybnej z Bergen przy pakowaniu łososia na linii produkcyjnej. Norwegia praca bez znajomości języka od lutego 2015 dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: Pakowacz na produkcji

Liczba wolnych miejsc: 10

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Zarobki: stawka w wysokości 169 NOK/h

Obowiązki:

  • Prace wykonywane będą ręcznie.
  • Pracownikowi zostanie przydzielone wykonywane zadań przy linii produkcyjnej polegających między innymi na: układaniu mięsa na tackach, ważeniu, pakowaniu i etykietowaniu.

Wymagania:

  • zaangażowanie, punktualność, motywacja
  • wytrzymałość fizyczna
  • możliwość pracy w niższych temperaturach
  • doświadczenie na produkcji a także w pracach fizycznych
  • preferowane osoby z doświadczeniem w przetwórni rybnej

Oferujemy:

  • dobre warunki pracy i płacy
  • atrakcyjne zarobki
  • prace w norweskiej firmie z bardzo dobrą pozycją na rynku
  • zatrudnienie od lutego 2015, zatem wszystkich zainteresowanych prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń

Aplikacja:
Zgłoszenie z załączeniem CV prosimy przesłać na adres: biuro@workingservice.pl
w tytule prosimy wpisać: „pakowanie łososia Norwegia 2015″

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-przy-pakowaniu-lososia-bergen-2015/

ID ogłoszenia: 83154b04f079fb95

6 Odpowiedzi na “Praca w Norwegii na produkcji w przetwórni od zaraz bez języka Bergen”

  1. jestesmy bardzo zainteresowani ta oferta 2 osoby ( para ) prosze o kontakt 667032747

  2. Krystian2193 na 14 stycznia 2015 @ 18:43

    Jestem gotowy na każda ofertę pracy od zaraz w Norwegii. Angielski i włoski komunikatywny. Tel. 880 527 880 Krystian

  3. Jestem bardzo zainteresowana pracą w Norwegii proszę o kontakt.

  4. ja również jestem zainteresowany
    tel 514799190

  5. Witam jestem zainteresowny tą pracą prosze o kontakt 601836643

  6. witam jestem zainteresowany pracą mam doświadczenie na produkcji dobra kondycja psychiczna i fizyczna angielski bdb moj mail doroprc@gmail.com