do uzgodnienia

Praca w Norwegii na produkcji – pakowanie bez znajomości języka Drammen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Drammen
  • Opublikowany: 18 grudnia 2013 02:59

Poszukujemy pracowników na produkcję w firmach z Drammen. Praca w Norwegii bez znajomości języka norweskiego na linii produkcyjnej przy pakowaniu. Zatrudnienie wyłącznie dla osób z dobrą znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik produkcji

Lokalizacja: Drammen, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:

  • Pracownicy będą oddelegowani do pracy w różnych firmach z Drammen.
  • Do obowiązków należeć może obsługiwanie maszyn produkcyjnych, pracę przy linii produkcyjnej m.in. pakowanie, sortowanie kontrola jakości.
  • Do zadań mogą należeć również inne czynności zlecone przez przełożonego.

Oczekujemy:

  • Uwaga nie wymagamy doświadczenia!
  • obowiązkowo komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie, zaświadczenie o niekaralności, uczciwość
  • umiejętność dobrej organizacji czasu pracy
  • pracowitość, kultura osobista, komunikatywność

Oferta:

  • dobre warunki zatrudnienia
  • pracodawca zapewnia przeszkolenie pracowników przed podjęciem pracy

Aplikacja:
poprzez stronę finn.no