160-180 NOK/h brutto

Praca w Norwegii na produkcji kosmetyków bez znajomości języka Baerum

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Baerum
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 października 2015 02:17

Fabryka kosmetyków z Baerum szuka osób do pracy w Norwegii na produkcji przy pakowaniu. Oferta bez znajomości języka norweskiego na linii produkcyjnej przy kontrolowaniu jakości produktów.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Baerum
Wynagrodzenie: 160-180 NOK/h brutto
Numer referencyjny: nw/063/15

Zadania:
- wykonywanie zadań związanych z produkcją kosmetyków
- pakowanie gotowych wyrobów
- kontrolowanie produktów ze względu na jakość wykonania
- drobne prace magazynowe
- tworzenie zestawów świątecznych
- porządkowanie stanowiska

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- stanowisko dla kandydatów bez nałogów
- doświadczenie magazynowe będzie atutem
- przyjazd samochodem jest mile widziany
- zdolność do pracy w godzinach nocnych

Oferujemy:
- pracownikom zapewniamy okres próbny z możliwością przejścia na zatrudnienie stałe
- dobrze płatną pracę
- dodatki mieszkaniowe
- miejsce do zamieszkania w cenie około 4000 NOK (czynsz zostaje potrącony z wynagrodzenia)
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- przyjazne środowisko

Aplikacja:
Czekamy na Państwa zgłoszenia pod adresem mailowym: norwayworker@europe.com z tematem: nw/063/15

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-przy-produkcji-kosmetykow-baerum-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 381562ce39e3c174

ilość wszystkich wyświetleń: 693, dzisiaj: 1