176 NOK/h brutto

Praca w Norwegii na produkcji karmy dla ryb bez języka Kopervik 2016

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Kopervik
  • Opublikowany: 5 grudnia 2015 14:20

Aktualna propozycja dla 2 Polaków do pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego. Oferta z Kopervik na produkcji karmy dla ryb. Posada od stycznia 2016 roku na minimum 3 miesiące.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Kopervik
Wynagrodzenie: 176 NOK/h brutto
Start: od stycznia 2016
Numer referencyjny: produksjonsarbeider/01/16

Zadania:
- należy dokładnie wymierzać produkty i łączyć je ze sobą przy pomocy maszyn mieszających oraz granulujących
- należy sprawdzać jakość gotowych wyrobów
- pakowanie produkcyjne
- porządkowanie stanowiska

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- sprawne przeliczanie jednostek miar i wag
- wytrzymałość fizyczna
- dobre ogólne zdrowie fizyczne
- kandydaci z doświadczeniem są mile widziani
- posiadanie referencji będzie sprzyjało podczas procesu rekrutacyjnego
- sprawne dłonie
- niezawodność, punktualność

Oferujemy:
- podpisanie umowy bez pośredników
- miejsce do spania na okres 3 miesięcy
- szkolenia wprowadzające na stanowisko
- darmowe ubezpieczenie NNW
- wspieramy podczas wypełniania dokumentów aplikacyjnych

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie CV napisanego po angielsku bądź norwesku na maila: ArbeidNyheter@yahoo.no z tematem: produksjonsarbeider/01/16

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/produkcja-karmy-dla-ryb-praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-kopervik-2016/

ID ogłoszenia: 5525662158edb6c5

ilość wszystkich wyświetleń: 855, dzisiaj: 2

1 odpowiedź na “Praca w Norwegii na produkcji karmy dla ryb bez języka Kopervik 2016”

  1. Witam jestem zainteresowany anake2@poczta,onet.pl pozdrawiam