170 NOK brutto/h

Praca w Norwegii na produkcji dzwi i okien z aluminium bez języka w Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Bergen
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 września 2014 02:42

Fabryka okien i drzwi z aluminium pilnie zatrudni Polaków na produkcję. Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego w Bergen. Pracodawca koniecznie wymaga doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Bergen

Zarobki: 170 NOK brutto/h

Obowiązki:

  • Oferta dotyczy prac na wspieraniu procesów produkcyjnych w zakładzie zajmującym się produkcją okien i drzwi z aluminium

Oczekiwania:

  • przynajmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na produkcji aluminium
  • wykształcenie techniczne-atutem będą osoby wykształcone na kierunku blacharza
  • zdolność obsługiwania maszyn i narzędzi do produkcji i obróbki aluminium
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferta:

  • zapewnione przeszkolenie jeszcze w Polsce
  • pomoc w procesie rekrutacji
  • uczciwe legalne zatrudnienie
  • norweskie warunki pracy
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • ubezpieczenie
  • zapewnione zamieszkanie (2500 NOK za 2 tygodnie)

Aplikacja:

Chętnych prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres: air.szczecin@adecco.com

w nagłówku wiadomości prosimy o wpisanie: Nr ref.: DziO.HG/NOR/07/14

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-jako-pracownik-produkcji-drzwi-i-okien-aluminiowych-bergen/

ID ogłoszenia: 83054078bed55699

ilość wszystkich wyświetleń: 1259, dzisiaj: 1