do ustalenia

Praca w Norwegii na magazynie zbieranie zamówień od zaraz Skedsmokorset

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Skedsmokorset
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 15 marca 2015 23:24

Oferujemy zatrudnienie w Skedsmokorset na magazynie firmy produkującej okablowanie. Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii dla Polaków przy zbieraniu zamówień, pakowaniu i obsługiwaniu dostaw.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Skedsmokorset

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za dbanie o ład na magazynie. Jego zadaniem będzie przyjmowanie dostaw i rozkładanie towarów na magazynie zgodnie z kluczem.
  • Praca polegać będzie również na zbieraniu i pakowaniu zamówień od klientów.
  • Obowiązkiem będzie obsługiwanie systemu komputerowego i aktualizowanie baz danych.
  • Zatrudnienie odbywa się w firmie zajmującej się produkcją systemów inteligentnego okablowania.

Oczekiwania:

  • umiejętność utrzymywania stanowiska pracy w czystości
  • posiadanie udokumentowanego doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • praktyczna znajomość obsługi komputera i programu Navision
  • bezproblemowa umiejętność pracy w zespole
  • pracodawca wymaga znajomości języka norweskiego lub bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

  • wysokie stawki godzinowe – kandydaci samodzielne negocjują swoje wynagrodzenie
  • możliwość podwyższania swoich kwalifikacji i awansu w strukturach firmy
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Wyłącznie poprzez stronę: goo.gl/BfJcY6

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-jako-pracownik-magazynu-w-skedsmokorset/

ID ogłoszenia: 1275501bac40a8a5