152,90 NOK brutto/h

Praca w Norwegii bez znajomości jezyka na produkcji rybnej od zaraz Haugesund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Haugesund
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 maja 2015 01:06

Pilnie poszukujemy pakowaczy do pracy w Norwegii w przetwórni rybnej. Oferta z Haugesund dla Polaków od zaraz przy pakowaniu ryb bez znajomości języka norweskiego. Pracodawca oczekuje jednak znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz ryb

Termin: od zaraz

Liczba wakatów: 4

Lokalizacja: Haugesund, Norwegia

Wynagrodzenie: 152,90 NOK brutto/h

Obowiązki:

  • Pracownik odpowiedzialny będzie za pakowanie wędzonego łososia. Zadanie będzie wykonywane przy taśmie produkcyjnej. Konieczne jest porcjowanie ryb zgodnie z odpowiednią wagą, układanie ich na tackach i foliowanie.
  • Osoba zatrudniona musi układać filety w taki sposób, aby dobrze reprezentowały się na tackach.

Oczekiwania:

  • zręczność, szybkość, zwinność
  • precyzyjność
  • możliwość podjęcia pracy od 2 połowy maja i pozostania na miejscu na okres 3 miesięcy
  • preferowane osoby z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • możliwość oraz chęć do pracy w godzinach dodatkowych
  • rzetelność

Oferta:

  • norweskie warunki zatrudnienia
  • możliwość skorzystania z opcji taniego zamieszkania na miejscu
  • zatrudnienie na pełny etat
  • pracodawca zapewnia szkolenie wprowadzające
  • pomoc w dopełnieniu formalności
  • opieka polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:
palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule pr/024/2015

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-bez-jezyka-pakowanie-ryb-na-produkcji-od-zaraz-w-haugesund/

ID ogłoszenia: 49655468b621c807