176 NOK brutto

Praca w Norwegii bez znajomości języka na produkcji karmy od zaraz Kopervik

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Kopervik
  • Opublikowany: 26 października 2014 22:43

Zakład produkujący pokarm dla ryb zatrudni pracowników bez znajomości języka norweskiego. Norwegia praca w Kopervik od zaraz przy obsłudze maszyn, pakowaniu i kontroli jakości.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Termin: praca od 3 listopada do stycznia 2015

Lokalizacja: Kopervik

Wynagrodzenie: 176 NOK brutto

Liczba stanowisk do obsadzenia: 2

Obowiązki:

  • Zadania przy produkcji karmy dla rybek
  • Pracownik odpowiedzialny będzie za mieszkanie składników w odpowiednich proporcjach, obsługę maszyn produkcyjnych, kontrolę jakości i pakowanie.
  • Do zadań należeć będzie dbanie o porządek na stanowisku

Oczekiwania:

  • umiejętność sprawnego liczenia
  • znajomość jednostek miar i wag
  • wytrzymałość fizyczna, brak problemów zdrowotnych
  • zdrowy kręgosłup
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz na minimum 3 miesiące
  • atutem będzie doświadczenie które zostanie udokumentowane poprzez np: referencje

Oferujemy:

  • praca na podstawie umowy podpisanej z norweską firmą
  • zorganizowane szkolenie BHP
  • zapewnione zamieszkanie na okres 3 miesięcy w połowie opłacone przez pracodawcę
  • pomoc ze sprawami organizacyjnymi np: założeniem konta, tłumaczeniami, uzyskaniem numeru podatkowego
  • ubezpieczenie NNW

Aplikacja:
Zgłoszenie z CV w języku angielskim i norweskim należy przesłać na adres:

  • ArbeidNyheter@yahoo.no

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-produkcja-karmy-dla-ryb-bez-jezyka-w-kopervik-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 4854494a9493bc0

1 odpowiedź na “Praca w Norwegii bez znajomości języka na produkcji karmy od zaraz Kopervik”

  1. Malgosia7004 na 8 listopada 2014 @ 16:30

    Witam serdecznie
    Jestem zainteresowaną i pragnę podjąć pracę od zaraz
    Mail malgosia7004@gmail.com