do ustalenia

Praca w Niemczech pakowanie sałatek bez znajomości języka od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 lutego 2015 01:47

Producent paczkowanych sałat zatrudni Polaków bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech. Oferta z Kolonii przy pakowaniu na taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz na produkcji

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Kolonia

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Głównym zadaniem osoby zatrudnionej będzie zdejmowanie opakowań plastikowych z sałatkami i wkładanie ich do skrzynek. Skrzynki należy następnie położyć na paletach.
  • Inne zadania jakie mogą zostać zlecone to porcjowanie składników.

Oczekiwania:

  • dynamiczne tempo pracy
  • aktualne badania z sanepidu
  • brak problemów zdrowotnych
  • sprawność fizyczna
  • zręczność, zwinność
  • zdolność do pracy w grupie
  • mile widziane osoby z własnym autem

Oferujemy:

  • umowa na niemieckich warunkach
  • pomoc w procesie rekrutacji – tłumaczenie dokumentów
  • opłacone ubezpieczenie oraz odprowadzane składki
  • wsparcie pracownika polskiego pochodzenia
  • zapewnione płatne zakwaterowanie w wynajętym mieszkaniu

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: zuver@consultant.com z dopiskiem „Pakowanie sałatek, Kolonia”

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-salatek-kolonia/

ID ogłoszenia: 17354ebb00cc6617

2 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech pakowanie sałatek bez znajomości języka od zaraz Kolonia”

  1. angelikus na 1 marca 2015 @ 13:56

    Witam jestem zainteresowany praca od zaraz prosze o kontakt tel.+48 723514846 pozdrawiam Władysław

  2. Witam jestem zainteresowana podjęciem pracy proszę o kontakt – Agata 507550701