8,50 euro brutto/h

Praca w Niemczech montaż zabawek na produkcji bez języka Berlin od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2015 03:38

Oferujemy zatrudnienie w Berlinie na produkcji zabawek plastikowych. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków od zaraz przy montażu bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Monter zabawek

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Zarobki: 8,50 euro brutto za godzinę

Obowiązki:

  • Praca na produkcji zabawek plastikowych.
  • Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za wspieranie prac produkcyjnych.
  • Do zadań przynależy kontrola jakości produktów, ręczne poprawki niedoróbek. Niektóre elementy ze względu na wady produkcyjne trzeba będzie wyrzucić.
  • Do zadań pracownika należy ręczne składanie – montaż elementów oraz ich pakowanie.

Oczekiwania:

  • zręczność oraz bardzo wysokie zdolności manualne
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • przestrzeganie zasad BHP
  • spostrzegawczość, skrupulatność
  • dokładność, sumienność

Oferta:

  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna
  • umowa o pracę bezpośrednio z niemiecką firmą
  • zatrudnienie na okres 6 miesięcy
  • przejrzyste warunki pracy
  • zorganizowane płatne zamieszkanie
  • wsparcie w kwestiach urzędowych
  • dla pracowników możliwość korzystania z tańszych posiłków na stołówce zakładowej

Aplikacja:
Zgłoszenia zawierające CV należy przesłać na adres: neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Produkcja zabawek, Berlin.

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/produkcja-montaz-zabawek-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 842552ea75e263f4

4 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech montaż zabawek na produkcji bez języka Berlin od zaraz”

  1. Kruppa94pl na 16 kwietnia 2015 @ 16:53

    Jestem zainteresowany proszę o kontakt telefoniczny 884238349.Pozdrawiam Kamil.

  2. witam jestem bardzo zainteresowana praca prosze o kontakt 512488678

  3. Grzegorz96 na 20 kwietnia 2015 @ 16:43

    Witam wraz kuzynem jesteśmy ta oferta jesteśmy w stanie wyjechać od zaraz proszę o kontakt: 726 – 634 – 198 z góry dziekuje

  4. Jestem zainteresowany. Gotowy podjąć prace od zaraz. Kontakt :516192855.