8,50 euro brutto za godzinę

Praca w Niemczech pakowanie ciastek dla par bez znajomości języka od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 lutego 2015 20:44

Poszukujemy od zaraz do pracy w Niemczech na produkcji cukierniczej przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej. Oferta z Berlina bez znajomości języka dla par.

Stanowisko: Pakowacz na produkcji ciastek

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: stawka wynosi 8,50 euro brutto za godzinę

Opis zadań:

  • Zadania przy taśmie produkcyjnej.
  • Praca manualna przy odpowiednim układaniu wypieków i wkładaniu ich do maszyny paczkującej.
  • Do zadań należeć może także: pakowanie w kartony, zdejmowanie paczek ciastek z taśmy, kontrola jakości i zgłaszanie błędów.

Oczekiwania:

  • duża zręczność, zwinność
  • szybkie tempo pracy
  • mile widziany język niemiecki jednak nie jest to konieczne wymaganie
  • sprawne przyswajanie nowej wiedzy
  • dużą zaletą będzie wcześniejsze doświadczenie w pracy na produkcji lub w gastronomii
  • sumienność, systematyczność
  • umiejętność wykonywania zadań powtarzalnych

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz dla par
  • bezpłatną pomoc w procesie rekrutacji
  • pracę docelowo na umowie o pracę na czas nieokreślony – która będzie poprzedzona okresem próbnym
  • najlepsze pary mogą przedłużyć pracę na stałe
  • uczciwe stawki
  • pomoc współpracownika porozumiewającego się językiem polskim
  • zapewnione płatne zakwaterowanie

Aplikacja:
Zgłoszenie należy przesłać drogą elektroniczną na adres:
polnische-arbeiter@clerk.com z dopiskiem: „Praca dla par przy pakowaniu ciastek, Berlin”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-pakowanie-ciastek-berlin/

ID ogłoszenia: 82754ddcbb3b99df

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech pakowanie ciastek dla par bez znajomości języka od zaraz Berlin”

  1. mirejszyn na 1 marca 2015 @ 19:10

    JA I MÓJ PARTNER JESTESMY ZAINTERESOWANI PROPOZYCJA PRACY NAWET OD ZARAZ.MÓJ MAIL.miroslawa.wojtkowiak@o2.pl tel 691766677 lub 517910731.dziekuje i pozdrawiam