10,50 euro za godzinę brutto

Praca w Niemczech od zaraz pakowanie ciastek bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Długość umowy: brak informacji
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 maja 2016 23:16

Fabryka ciastek zbożowych z Hamburga posiada wolne wakaty przy pakowaniu. Oferta pracy w Niemczech od zaraz, bez znajomości języka przy linii produkcyjnej. Nie wymagamy doświadczenia.

Stanowisko: pracownik produkcyjny – pakowacz.

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy.

Wynagrodzenie: 10,50 euro za godzinę.

Opis stanowiska pracy:
praca wykonywana jest w fabryce, na hali produkcyjnej. Osoba zatrudniona delegowana jest do zadań przy pakowaniu ciastek, kontrolowaniu jakości oraz kontrolowaniu pracy maszyn produkcyjnych. Pracownik może być kierowany również do zadań przy zdejmowaniu gotowych paczek z ciastkami i wkładaniu ich do pudełek.

Oczekujemy:

  • umiejętności szybkiego wykonywania zadań;
  • zwinności i energiczności;
  • spostrzegawczości;
  • predyspozycji do pracy w pozycji stojącej;
  • dużej zręczności;
  • możliwości pracy zmianowej.

Zapewniamy:

  • odzież ochronną;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zakwaterowanie w dobrych warunkach płatne 180 euro miesięcznie;
  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko;
  • ubezpieczenie;
  • pomoc polskiego rezydenta na miejscu;
  • wsparcie w relokacji.

Dla kandydatów:

CV ze zdjęciem oraz kilka zdań na swój temat prosimy wysyłać pod adres:

neuearbeit@berlin.com

Prosimy zamieścić w temacie wiadomości następujący tekst:
„Praca w Niemczech przy pakowaniu ciastek, Hamburg 2016″

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-ciastek-hamburg/

ID ogłoszenia: 181573ded872f4b6

ilość wszystkich wyświetleń: 370, dzisiaj: 2