1650 euro brutto miesięcznie

Praca w Niemczech od zaraz na magazynie RTV bez znajomości języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 31 stycznia 2017 02:43

Aktualna oferta zatrudnienia na magazynie ze sprzętem RTV ze Stuttgartu. Możliwa od zaraz praca w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka oraz doświadczenia.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Stuttgart, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 1650 euro za miesiąc brutto plus liczne dodatki

Opis stanowiska:

  • praca magazyniera w hurtowni z telewizorami, sprzętem audio, odtwarzaczami, itp. będzie polegała na zbieraniu zamówień od klientów
  • zadaniem pracownika będzie kompletowanie towarów przy użyciu skanera ręcznego oraz umieszczanie ich na paletach
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie transportowanie palet za pomocą wózka ręcznego do załadunku

Wymagania:

  • dobre zorganizowanie
  • przychodzenie na czas
  • zdyscyplinowanie
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • przestrzeganie terminów
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • opiekę konsultanta na miejscu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • rozwój zawodowy
  • szkolenia z obsługi wózków widłowych
  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pomoc w załatwianiu zakwaterowania oraz dokumentów

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz CV, listem motywacyjnym oraz danymi kontaktowymi na adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „magazyn-RTV-rekrutacja-uzupelniajaca/01/2017″

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-ze-sprzetem-rtv-stuttgart/

ID ogłoszenia: 240588fe799d58af