10,50 euro za godzinę brutto

Praca w Niemczech od zaraz na magazynie bez znajomości języka Berlin przy zbieraniu zamówień

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 lutego 2016 14:32

Poszukiwani pracownicy na magazyn motoryzacyjny przy kompletowaniu zamówień w Berlinie, od zaraz. Oferta pracy w Niemczech dla osób lubiących i znających motoryzację.

Stanowisko: pracownik magazynowy.

Miejsce pracy: Niemcy, Berlin.

Stawka godzinowa: 10,50 euro za godzinę brutto.

Zadania na stanowisku:

  • obsługa programu komputerowego;
  • kompletowanie zamówień klientów;
  • pakowanie towaru do wysyłki;
  • prace zlecone według potrzeby przez kierownika.

Zapewniamy:

  • możliwość organizacji płatnego zamieszkania;
  • dobrą atmosferę pracy;
  • miły i pomocny zespół w pracy;
  • początkowe szkolenie;
  • zapoznanie z zakładem pracy.

Wymagania:

  • znajomość części samochodowych;
  • mile widziane wykształcenie związane z motoryzacją;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • zdolność do szybkiego przyswajania informacji;
  • motywacja do pracy;
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków;
  • uczciwe postępowanie.

Dla kandydatów:
Aplikację w języku polskim oraz niemieckim należy wysłać pod adres: einfach-losungen@germanymail.com umieszczając w temacie wiadomości: „Praca Niemcy na magazynie, Berlin. Imię, nazwisko”

Aplikacja musi zawierać informacje:
dyspozycyjność do pracy;
stopień znajomości języka;
doświadczenie;
aktualne dane kontaktowe.

Informujemy, że udzielamy odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-berlin/

ID ogłoszenia: 99456b4846c1e446