do uzgodnienia

Praca w Niemczech od zaraz monter foteli samochodowych Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: 6 miesięcy- możliwość przedłużenia
  • Opublikowany: 23 grudnia 2013 12:13

Fabryka części samochodowych z Monachium pilnie poszukuje montera na produkcję. Aktualna praca w Niemczech od zaraz przy taśmie montażowej foteli samochodowych.

Stanowisko: Monter foteli samochodowych

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Monachium

Zarobki: do uzgodnienia

Zadania:

  • Głównym zadaniem pracownika będzie montowanie foteli na taśmie produkcyjnej.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za wsparcie procesów produkcyjnych. Do zadań należeć będzie składanie, skręcanie foteli.
  • Do zadań należeć będzie wprowadzanie poprawek zgodnie z życzeniem klienta.

Oczekujemy:

  • poszukujemy osób z dobrą znajomością języka niemieckiego
  • udokumentowane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • chęć do pracy
  • posiadanie własnego auta

Oferta:

  • Niemieckie zatrudnienie
  • umowę na okres 6 miesięcy, dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • zamieszkanie

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesyłanie aplikacji w języku niemieckim na adres: ekrutacja@zeitmann.pl z dopiskiem Fotele/Niemcy.
Możliwy kontakt telefoniczny: 12 661 64 00

źródło: http://zeitmann.pl/pl/dla-pracownikow/oferty-pracy/244-monter-foteli-samochodowych

ID ogłoszenia: 10752b4ac059bc80

ilość wszystkich wyświetleń: 4049, dzisiaj: 6