8,50 euro brutto/h

Praca w Niemczech od zaraz dla par produkcja-montaż rowerów bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wolfsburg
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 maja 2015 00:29

Poszukujemy pracowników bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia na produkcję przy montażu rowerów w Wolfsburg. Niemcy praca od zaraz dla par.

Stanowisko: pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Wolfsburg

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto/h

Opis stanowiska:

  • Praca wykonywana będzie przy taśmie produkcyjnej w pozycji stojącej. Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie montować części – przykręcać śrubki, montować części jak pedały czy błotniki.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość wykonywania czynności powtarzalnych
  • obowiązkowość
  • zdolności manualne
  • ostrożność
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego, aczkolwiek nie jest to warunek obowiązkowy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie dla par od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy w trybie pilnym
  • prawo do płatnego urlopu
  • pomoc we wszelkich kwestiach na miejscu
  • możliwość korzystania z atrakcyjnego pakietu socjalnego
  • płatne zamieszkanie

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać za pomocą drogi elektronicznej na poniżej podany adres: ganztags-beruf@eclipso.de z dopiskiem: 014/006/15

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dla-par-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-produkcja-montaz-rowerow/

ID ogłoszenia: 8815553afc0b2cfc