1400 euro/mc brutto

Praca w Niemczech od zaraz bez języka pakowanie perfum na magazynie Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 grudnia 2015 23:47

Dam pracę w Niemczech dla pakowaczy bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Oferta z Berlina przy pakowaniu perfum na magazynie. Umowa od zaraz do końca marca 2016 roku.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 1400 euro/mc brutto
Start: od zaraz

Zadania:
- należy sprawnie rozpakowywać perfumy oraz inne kosmetyki
- naklejanie nowych oznaczeń, kodów
- ponowne pakowanie towaru

Wymagania:
- należy szybko podjąć zatrudnienie w Niemczech
- pozostanie na miejscu do końca marca 2016 roku
- dobra ogólna sprawność manualna
- osoba dbająca o końcowy, estetyczny wygląd produktów
- zatrudniamy uczciwych kandydatów
- posiadanie dokumentu potwierdzającego niekaralność
- umiejętne zarządzanie czasem pracy
- radzenie sobie ze stresem

Oferujemy:
- podjęcie pracy bez konieczności znajomości języka niemieckiego
- podniesienie swoich kwalifikacji
- miejsce do spania na czas trwania umowy płatne co miesiąc 300 euro za osobę
- start od zaraz
- zatrudnienie na niemieckich warunkach
- pomagamy prawidłowo wypełnić niezbędne dokumenty administracyjne
- w pierwszych dniach zapewniamy szkolenia dla pracowników
- ubezpieczenie jest zapewnione
- możliwość odprowadzania składek

Aplikacja:
Wszystkie zgłoszenia należy przesyłać w formie CV (wraz z dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych) + LM na maila: arbeiteinstellen@job4u.com z tytułem: Pakowanie perfum, Berlin.

Źródło:

ID ogłoszenia: 655567324ff6cb91