7,86 euro brutto/h

Praca w Niemczech na produkcji części samochodowych Heilbad Heiligenstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Heilbad Heiligenstadt
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Opublikowany: 27 stycznia 2014 01:54

Szukamy pracownika na produkcję części samochodowych w zakładzie z Heilbad Heiligenstadt. Niemcy praca na linii produkcyjnej przy kontroli jakości, pakowaniu gotowych elementów dla osób z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik produkcji

Lokalizacja: Heilbad Heiligenstadt

Zarobki: 7,86 euro brutto/h. Pracownika obowiązują następujące dodatki: +25% za pracę w godzinach nocnych, oraz +50% za pracę w niedziele. Dla tych który wyrobią powyżej 173h w miesiącu obowiązuje dodatek +15% za godzinę

Zadania:

  • głównym obowiązkiem będzie podwieszanie lekkich elementów w miejsca gdzie następnie będą poddawane procesom technologicznym
  • pracownik będzie przeprowadzał kontrolę jakości oraz pakował elementy.

Oczekiwania:

  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku niemieckim.
  • możliwość podjęcia pracy na 3 zmiany

Oferta adresowana zarówno do kobiet jak i mężczyzn

Oferta:

  • ogłoszenie jest propozycją współpracy długotrwałej
  • Niemieckie warunki zatrudnienia, umowę pracownicy podpisują bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • praca max do 48 h w tygodniu
  • zamieszkanie w 2 osobowych pokojach, koszt zakwaterowania to 50 euro miesięcznie

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: office@factory600.com

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-niemcy-id204941.html

ID ogłoszenia: 83552e2cbec0a26c

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech na produkcji części samochodowych Heilbad Heiligenstadt”

  1. nizialek1 na 2 lutego 2014 @ 11:00

    Dzień dobry
    Mieszkam okolo 30 km od Frankfurtu nad Odrą
    Dyspozycyjnosć:W każdej chwili
    Dobrze znam jezyk angielski
    Jestem zainteresowany tą pracą mam 22 lata
    Prosze o kontakt 721-243-562
    Przemek