od 8 do 8,50 euro brutto

Praca w Niemczech na produkcji czekolady w Berlinie bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Długość umowy: pół roku
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 października 2014 00:45

Aktualnie fabryka czekolady z Berlina prowadzi nabór na stanowisko produkcyjne. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka dla 5 pracowników. Oferta z zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Berlin

Zarobki: od 8 do 8,50 euro brutto

Liczba wolnych miejsc: 5

Opis zadań:

  • Zadania uzależnione od aktualnego zapotrzebowania pracodawcy np:
  • praca na taśmie produkcyjnej – kontrola jakości, pakowanie, sortowanie
  • utrzymywanie procesów produkcyjnych
  • przygotowanie mas według przepisów
  • obsługa maszyn produkcyjnych ich czyszczenie i konserwacja wraz z dezynfekcją
  • kontrolowanie jakości produkcji i wyrobów
  • Inne prace zlecone przez przełożonego

Oczekujemy:

  • sprawność fizyczna, dobre zdrowie
  • mile widziana znajomość systemu HACCP
  • mocną stroną kandydata będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji
  • możliwość wyjazdu przynajmniej na pół roku do pracy w Niemczech
  • pracodawca nie wymaga znajomości języka niemieckiego

Oferta:

  • zatrudnienie przez niemiecką firmę
  • dobre warunki pracy i płacy
  • początkowo stawkę godzinową w wysokości 8 euro brutto, od stycznia dla pracowników przewidziana jest podwyżka do 8,50 euro brutto
  • zamieszkanie płatne 220 euro miesięcznie, odbywa się w mieszkaniu 2 lub 3 pokojowym z łazienką i kuchnią
  • opieka polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Osoby spełanijące powyższe kryteria prosimy o przesłanie wiadomości z CV na adres:

  • Red-Dot@worker.com

w nagłówku prosimy wpisać: „numer referencyjny: rd/de/054/14″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/produkcja-czekolady-oferta-pracy-w-niemczech-berlin-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 286542c6b7ba3fb4

ilość wszystkich wyświetleń: 1482, dzisiaj: 1

5 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech na produkcji czekolady w Berlinie bez znajomości języka”

  1. Witam jestem zainteresowany ogłoszeniem , prosiłbym o kontakt kojot112-1990@o2.pl

  2. Witam.
    Wraz z narzeczonym jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą.
    Już wysłałam na podanego e-mail nasze cv. Prace możemy zacząć od zaraz.
    Podaje nr kontaktowy:517854539.

    Pozdrawiam.

  3. Witam jestem bardzo zainteresowany Państwa ofertą prac. Prosił bym o kontakt na adres w.misiura88@gmail.com

  4. Witam jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy prosimy o kontakt:726 953 308 lub e-mail: Karolina455@onet.eu

  5. Para on32 ona 27 lat podejmiemy sie pracy , wszystkie informacje o nas pod nr 504540607