8,50-9,50 euro/h brutto

Praca w Niemczech na produkcji czekolady od zaraz Hamburg bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 1 listopada 2015 04:19

Szukamy od zaraz kilka osób do pracy w Niemczech na produkcji przy pakowaniu czekolady. Zatrudnienie w Hamburgu bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: 8,50-9,50 euro/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: produkcjaczekolady/11/15

Zadania:
- należy obsługiwać maszyny zajmujące się mieszaniem czy podgrzewaniem mas
- gotowe wyroby pakuje się na linii produkcyjnej
- należy kontrolować czekolady pod względem jakości ustalonej przez firmę
- oraz wykonywanie innych prac produkcyjnych

Wymagania:
- szybkość, energiczność, dokładność
- punktualne stawianie się w pracy
- należy odpowiedzialnie podchodzić do zadań
- przestrzeganie zasad BHP
- bezwzględne dbanie o higienę osobistą
- wyjazd do Niemiec od zaraz
- umiejętne zarządzanie czasem pracy
- pozytywne nastawienie

Oferujemy:
- dobrze płatną pracę od zaraz
- podpisanie umowy na niemieckich warunkach
- zdobycie nowego doświadczenia i podniesienie swoich kwalifikacji
- pracę w młodym, dynamicznym zespole
- zapoznanie z pracownikami
- zapewniamy płatne urlopy
- wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
- pracodawca zapewnia ubezpieczenie
- odprowadzanie składek

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy ze zdjęciem i najchętniej w języku niemieckim na maila: dringende@europe.com w temacie należy wpisać numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-hamburg-na-produkcji-czekolady/

ID ogłoszenia: 176563579d1bf5ad

2 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech na produkcji czekolady od zaraz Hamburg bez języka”

  1. malenkasia25 na 4 listopada 2015 @ 18:57

    witam :) jestem wraz z kolezanka gotowe do wyjazdu od zaraz!

  2. jestem zainteresowany tą ofertą mój kolega też proszę o kontakt