9 euro/h

Praca w Niemczech na magazynie dla komisjoner bez języka Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ingolstadt
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2014 02:25

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Zatrudnienie na magazynie przy zbieraniu zamówień i komisjonowaniu.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Ingolstadt

Zarobki: 9 euro/h

Obowiązki:

  • Oferta dotyczy pracy na magazynie przy zbieraniu zamówień z użyciem zestawu słuchawkowego.
  • Do zadań należeć będzie komisjonowanie i pakowanie.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
  • umiejętność szybkiej nauki nowych rzeczy
  • dobre zorganizowanie
  • dynamizm
  • dobra efektywność
  • sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • gotowość do pracy od poniedziałku do piątku
  • ok 120 do 150 h pracy miesięcznie
  • premie zależna od wyników pracy
  • oferta dotyczy zatrudnienia od 01.09.2014
  • za pracę w w godzinach wieczorno-nocnych pracownikowi należy się dodatek w wysokości +25&
  • zatrudnienie początkowo na okres 6 miesięcy, później na czas nieokreślony

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesyłanie zgłoszeń z CV na adres:

  • praca.bawaria@op.pl

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/komisjoner-praca-niemcy-na-magazynie-bez-jezyka-ingolstadt-od-wrzesnia-2014/

ID ogłoszenia: 22953f67682bfbc2

3 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech na magazynie dla komisjoner bez języka Ingolstadt”

  1. Witam jestem zainterseowana ofertą proszę o kontak tegi89@interia.pl

  2. Witam jestem zainteresowana państwaofertą pracy w Niemczech znam dobrze język niemiecki nie mam doświadczenia na podobnym stanowisku ale chętnie się doszkole szybko sie uczę mój numer telefonu 662295594 pozdrawiam Anna

  3. karolinasyzdol na 29 sierpnia 2014 @ 14:22

    Witam.
    Jestem zainteresowana ofertą pracy. Posiadam dośiadczenie na produkcji i na magazynie. Dobrze znam język angielski i komunikatywnie niemiecki. Mój numer telefonu 726175757 Karolina