1650 euro brutto miesięcznie

Niemcy praca dla par od zaraz produkcja kosmetyków bez znajomości języka Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 października 2016 17:54

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji artykułów kosmetycznych. Zatrudnienie możliwe od zaraz w Dreźnie przy pakowaniu bez znajomości języka dla par.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Drezno, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 1650 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc: 4

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika jest ustawianie tub na taśmie produkcyjnej celem ich maszynowego napełnienia
  • osobie zatrudnionej mogą zostać przydzielone zadania polegające na pakowaniu lub kontroli jakości produktów

Wymagania:

  • zręczność
  • poważne podejście do powierzonych obowiązków
  • mile widziane zgłoszenia od 2 par
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenie w pracach na produkcji

Oferujemy:

  • zapewnione mieszkanie w cenie 250 euro miesięcznie dla pary oraz 150 euro dla jednej osoby
  • umowę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
  • szkolenia na stanowisku pracy
  • perspektywę uzyskania awansu
  • wsparcie  i pomoc koordynatora z Polski

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV, z opisem własnej osoby oraz danymi na adres neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Pracownik na produkcji kosmetyków, Drezno”. W wiadomości prosimy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/drezno-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-na-produkcji-kosmetykow/

ID ogłoszenia: 90457f2844d770ff

ilość wszystkich wyświetleń: 252, dzisiaj: 1