6 euro netto

Praca w Niemczech dla par na produkcję i magazyn przy żywności Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Opublikowany: 10 lutego 2014 15:46

Poszukujemy pracowników do podjęcia pracy w Niemczech. Aktualnie zatrudnienie w firmie ze Stuttgartu dostępne dla par na produkcji spożywczej oraz magazynie.

Lokalizacja: okolice Stuttgartu

Zarobki: 6 euro netto

Praca dla par

Zadania zależne od stanowiska:

Stanowisko 1: Pracownik produkcji – Pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za wykonywanie zadań na linii produkcyjnej przy układaniu składników na ciasto oraz pakowaniu gotowych produktów.

Stanowisko 2: Magazynier- prace fizyczne, układanie towaru na palety, pakowanie, przygotowywanie do wysyłki, kontrola dostaw i przyjmowanie produktów, transport w firmie.

Oczekujemy:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • od pracownika produkcji który pracuje z żywnością potrzebujemy posiadania aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia na stanowisku na jakie aplikujemy
  • możliwość przyjazdu własnym samochodem
  • gotowość do podjęcia pracy na dłuższy czas

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • niemieckie warunki zarudnienia
  • dobre wynagrodzenie
  • zapewnione ok 8h pracy dziennie
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • praca dla par

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie wiadomości zawierającej CV na adres:
sandra@forwork.eu
w w tytule koniecznie prosimy wpisać : Pracownik produkcji
Możliwość kontaktu telefonicznego: 12 623 10 93

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-produkcji-niemcy-dla-par-2200093.html

ID ogłoszenia: 1852f8afca69769

ilość wszystkich wyświetleń: 1625, dzisiaj: 2

3 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech dla par na produkcję i magazyn przy żywności Stuttgart”

  1. Adrian Klyk na 11 lutego 2014 @ 13:10

    Witam , jestem zainteresowany wraz z moimi dwoma kolegami Państwa ofertą. Proszę o kontakt mój nr. +48/791 172 667

  2. paula2004 na 12 lutego 2014 @ 10:34

    Witam serdecznie poszukuje z chlopakiem pracy na terenie niemiec jestesmy gotowi podjac prace od zaraz. Posiadamy doswiadczenie na produkcji z zywnoscia,niemieckie ksiazeczki sanepidowskie,wlasne auto oraz duza chec do pracy. Prosze o kontakt pod numerem telefonu 48 888-711-676

  3. martusia16555 na 15 lutego 2014 @ 18:08

    Witam mam na imię Marta mam 22 lat jestem po ukończeniu szkoły średniej znam dobrze jeżyk angielski i niemiecki . Mój partner Jacek ma 26 lat ma ukończoną szkołę wyższą oboje jesteśmi gotowi do podjęcia pracy fizycznej . Oboje jestesmi bez konfliktowi,rzetelni , punktuali i z o0gromną chęcia do pracy za granicą na dłużej :)
    Numer telefonu
    881769147
    z poważaniem Marta i Jacek/