1350 euro miesięcznie brutto

Praca w Niemczech dla par bez znajomości języka Stuttgart pakowanie sera na produkcji

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Długość umowy: przynajmniej 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 stycznia 2016 22:44

Oferta zatrudnienia dla par przy pakowaniu sera na produkcji w Stuttgarcie. Praca w Niemczech na co najmniej trzy miesiące z zapewnionym tanim zakwaterowaniem.

Stanowisko: pakowacz/pakowaczka.

Miejsce pracy: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: 1350 euro brutto na miesiąc

Czas trwania umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia.

Obowiązki:

  • ważenie sera;
  • układanie na tackach w określonej ilości;
  • umieszczanie w maszynie pakującej;
  • kontrola jakości;
  • obsługa linii produkcyjnej oraz maszyny pakującej po przeszkoleniu.

Wymagania:

  • praca dla par;
  • możliwość nadgodzin;
  • mile widziane doświadczenie i znajomość języka;
  • dobry stan zdrowia;
  • umiejętność pracy według przepisów;
  • odpowiedzialne podejście;
  • punktualność, uczciwość, niezawodność.

Zapewniamy:

  • 3 miesięczny okres próbny z możliwością przedłużenia;
  • zakwaterowanie płatne 200-300 euro miesięcznie – opłata odtrącana z wynagrodzenia;
  • umowę o pracę na niemieckich warunkach;
  • miłą atmosferę;
  • pomoc w formalnościach związanych z pracą.

Dla kandydatów:
Zgłoszenia par prosimy wysyłać w jednej wiadomości (2xCV oraz 2xLM).
Konieczne jest załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji.
W treści tematu należy wpisać:
„Pakowanie sera, Stuttgart”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@job4u.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/stuttgart-dam-prace-w-niemczech-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-sera/

ID ogłoszenia: 6156abc668339fd