8,80 euro/h brutto

Praca w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Długość umowy: 8 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 listopada 2015 01:00

Dam od zaraz pracę w Niemczech dla pakowaczy bez znajomości języka niemieckiego. Ogłoszenie z Berlina dla osób bez doświadczenia przy pakowaniu kosmetyków świątecznych. Zatrudnienie na 8 tygodni z darmowym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 8,80 euro/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: pakowaniekosmetykow/11/15

Zadania:
- pracownik ma za zadanie pakować kosmetyki w ozdobne, świąteczne pudełka.
- wszystkie czynności wykonywane są na linii produkcyjnej

Wymagania:
- szybkie dostosowanie się do nowych warunków pracy
- sprawne dłonie
- należy szybko podjąć pracę w Berlinie oraz pozostać na miejscu na 8 tygodni
- zdolność do wyrobienia godzin dodatkowych
- ukazanie dokumentu potwierdzającego niekaralność
- umiejętność wykonywania zadań powtarzalnych
- osoba energiczna, żywotna

Oferujemy:
- możliwość podjęcia pracy od zaraz
- konkurencyjne wynagrodzenie
- na miejscu zapewniamy darmowe zakwaterowanie
- transport wewnętrzny
- ubezpieczenie
- pracę w pełnym wymiarze godzinowym

Aplikacja:
Wszystkich chętnych prosimy o przesłanie maila w języku niemieckim na adres: dringende@europe.com w temacie należy podać numer referencyjny znajdujący się na początku ogłoszenia.
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-pakowanie-kosmetykow-bez-jezyka-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 47564690b41ee73