8,90 euro/h brutto

Praca w Niemczech bez języka przy pakowaniu sera od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 24 listopada 2015 00:54

Aktualnie poszukujemy pakowaczy do pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w Hamburgu od zaraz przy pakowaniu sera na produkcji. Stanowisko aktualne na 3 miesiące.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: 8,90 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik będzie pakować ser na przy taśmie. Wszystkie czynności wykonywane są na hali gdzie panuje temperatura około 4 stopni Celsjusza.

Wymagania:
- gotowość szybkiego wyjazdu i pozostania na miejscu przez 3 miesiące
- kandydaci z doświadczeniem są mile widziani
- zmotywowanie do przyjmowania nowej wiedzy i umiejętności
- dobra ogólna sprawność ruchowa
- bez problemów ze zdrowiem
- osoba pracowita, odpowiedzialna

Oferujemy:
- 3 miesięczny okres zatrudnienia z możliwością jego przedłużenia
- w pierwszych dniach zapewniamy niezbędne szkolenia umożliwiające rozpoczęcie pracy
- zdobycie nowych umiejętności
- zatrudnienie na pełny etat
- przyjazne środowisko pracy

Aplikacja:
Prosimy przesyłać CV z LM na maila: arbeiteinstellen@job4u.com z tematem: Niemcy praca pakowanie sera, Hamburg.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-hamburg-pakowanie-sera/

ID ogłoszenia: 115565397ef3cf86