7,50 euro brutto/h

Praca w Niemczech bez języka od zaraz na produkcji ciastek Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2014 00:18

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz na produkcji ciastek. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka niemieckiego w zakładzie z Monachium. Mile widziane będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Monachium

Zarobki: 7,50 euro brutto/h

Liczba stanowisku do obsadzenia: 8

Obowiązki:

  • Praca na produkcji ciastek.
  • Głównym obowiązkiem będzie wspieranie prac produkcyjnych.
  • Zadania będą przydzielane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem na hali.
  • Do zadań należeć będzie kontrola jakości, praca przy taśmie produkcyjnej, pakowanie, paletowanie.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy na różne zmiany
  • znajomość systemu HACCP
  • gotowość do wyjazdu do Monachium od zaraz
  • umiejętność stosowania zasad BHP w zakładzie
  • atutem będzie wykształcenie gastronomiczne
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • bezpłatny udział w procesie rekrutacji
  • zapewnione zamieszkanie
  • dodatkowo płatne nadgodziny
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Kontaktować prosimy się mailowo na adres: teilzeit@null.net

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-produkcja-ciastek-bez-znajomosci-jezyka-monachium/

ID ogłoszenia: 57453dfa836e67b9

ilość wszystkich wyświetleń: 1563, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech bez języka od zaraz na produkcji ciastek Monachium”

  1. mamusiek1989 na 6 sierpnia 2014 @ 13:11

    Witam wraz z córką jesteśmy zainteresowane podaną ofertą pracy.Mamy doświadczenie pracowałyśmy przy pakowaniu sałatek oraz dań gotowych.Praca polegała na datowaniu owijaniu układaniu w kartonach oraz układaniu na paletach oklejaniu oraz sprawdzaniu towaru do wysyłki.Możemy podjąć pracę od zaraz.Proszę o kontakt jedrzejczyk.ewa1@gmail.com Dziękuję.