do uzgodnienia

Praca w Niemczech bez języka na produkcji przy pakowaniu mięsa dla kobiet

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Heilbad Heiligenstadt
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2014 02:40

Przetwórnia mięsna szuka pracownika bez znajomości języka niemieckiego na linię produkcyjną. Oferta pracy w Niemczech dla kobiet przy pakowaniu mięsa od zaraz.

Stanowisko: Pracownik do pakowania mięsa

Lokalizacja: Heilbad Heiligenstadt

Zarobki: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Praca na taśmie produkcyjnej przy pakowaniu, porcjowaniu mięsa.
  • na hali produkcyjnej obowiązuje niska temperatura

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • prosta praca
  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • dyspozycyjność do wyjazdu na pół roku

Oferujemy:

  • umowa na niemieckich warunkach
  • zatrudnienie przez niemieckiego pracodawcę
  • zamieszkanie- płatne
  • zgodnie z prawem pracy płatny urlop
  • niemieckie zatrudnienie na pół roku
  • zapewnione ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie wiadomości zawierającej CV na adres:

  • raciborz@silesiapersonal.pl numer kontaktowy 324151501

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-21k082/

ID ogłoszenia: 7375355b0ec477cf

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech bez języka na produkcji przy pakowaniu mięsa dla kobiet”

  1. Dagusia i Pawel na 3 maja 2014 @ 13:41

    Witam jestem z moim narzeczonym zainteresowani waszą ofertą pracy na produkcji prosimy o kątakt telefoniczny lub mailowy: Dagmara 727 650 066 – Paweł 693 762 004
    Mail-daga.1982@o2.pl