8,50 euro brutto/h

Praca w Niemczech bez języka dla par przy pakowaniu wędlin Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 marca 2015 02:58

Dam pracę w Niemczech od zaraz dla par bez znajomości języka niemieckiego przy pakowaniu wędlin przy taśmie produkcyjnej. Ogłoszenie bez doświadczenia od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Termin: od zaraz

Miasto: Bremen

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto/h

Zadania:

  • Pracownik będzie miał za zadanie ułożyć określoną ilość plasterków wędlin w opakowaniu. Konieczne jest dbanie o odpowiednią wagę.
  • Praca powtarzalna przy taśmie. Pracownik wykonuje swoje zadania w pozycji stojącej.

Oczekiwania:

  • samodyscyplina, wytrwałość
  • praca zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy
  • sprawność fizyczna, dobra kondycja
  • posiadanie aktualnych badań z sanepidu pozwalających na pracę z żywnością
  • szybkość

Oferujemy:

  • bardzo proste zadania w ramach pracy
  • wysokie wynagrodzenie
  • stałą pracę w Niemczech
  • pracę dla par
  • możliwość wspólnego zamieszkania
  • pokój dwuosobowy w wynajętym mieszkaniu, bardzo dobre warunki, koszty do podziału
  • wsparcie opiekuna polskojęzycznego

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania zgłoszenia na adres: dringende@europe.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: PW/04/15

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-pakowanie-wedliny-od-zaraz-bez-jezyka-bremen/

ID ogłoszenia: 490550c6f4279cd2