do uzgodnienia

Praca w Holandii Tilburg bez języka od zaraz produkcja świec zapachowych

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Tilburg
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2015 03:54

Producent świec zapachowych pilnie poszukuje pracowników do pakowania wyrobów. Praca w Holandii – Tilburg od zaraz bez znajomości języka i doświadczenia do 20 osób.

Stanowisko: Pracownik na produkcji świec zapachowych

Numer referencyjny: JD/PL/06/2015

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 20

Lokalizacja: Tilburg, Holandia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona odpowiada za pakowanie świec zapachowych przy taśmie produkcyjnej.
  • Do zadań należeć będzie przygotowywanie zamówień i dbanie o porządek na miejscu pracy.

Oczekiwania:

  • możliwość zatrudnienia na czas określony
  • elastyczność
  • dynamiczność
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wysoka odpowiedzialność
  • brak nałogów
  • zaangażowanie, efektywność

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i podwyższania swoich kompetencji
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym – 5 dni w tygodniu po 8 godzin
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • pracodawca oferuje ubezpieczenie za 82,51 euro miesięcznie
  • zakwaterowanie to koszt 87 euro tygodniowo
  • atrakcyjne zarobki
  • przyjazne środowisko pracy

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez stronę:

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-holandia-na-produkcji-swiec-zapachowych-tilburg/

ID ogłoszenia: 91855dbbee4605c3

ilość wszystkich wyświetleń: 944, dzisiaj: 1