do ustalenia

Praca w Holandii od zaraz na produkcji żywności bez języka Amersfoort

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Amersfoort
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2015 00:02

Oferujemy zatrudnienie w Amersfoort na produkcji spożywczej przy pakowaniu wyrobów na taśmie produkcyjnej. Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Stawka godzinowa: do ustalenia

Miejsce zatrudnienia: Amersfoort, Holandia

Opis stanowiska pracy:

  • Osoby zatrudnione będą odpowiedzialne za pakowanie żywności przy taśmie produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • osoby pełnoletnie do 22 lat
  • zdolność przestrzegania zasad BHP
  • odpowiedzialność, obowiązkowość
  • entuzjazm, energiczność, szybkość
  • duża motywacja
  • dobre zdrowie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie atutem

Oferta:

  • opieka konsultanta polskiego pochodzenia
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • ubezpieczenie zapewnione dla każdego pracownika
  • miejsce zamieszkania
  • zapewnione przejazdy wewnętrzne
  • praca na solidnych warunkach

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres:
Sajkiewicz@covebo.pl
koniecznie prosimy załączyć klauzulę o przetwarzaniu i ochronie danych osobowych.

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-w-holandii-na-produkcji-spozywczej-bez-znajomosci-jezyka-amersfoort/

ID ogłoszenia: 70355bf8e761d91d