do ustalenia

Praca w Holandii od zaraz pakowanie keczupu bez znajomości języka Wijchen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Wijchen
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 lutego 2017 03:25

Aktualnie poszukujemy osób do zatrudnienia w zakładzie z Wijchen produkującym keczup. Od zaraz praca w Holandii dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu towarów.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Wijchen, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca na produkcji keczupu będzie polegała na kompletowaniu zamówień oraz pakowaniu artykułów

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • status osoby niekaranej
  • dyspozycyjność na okres od 3 do 6 miesięcy
  • mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy
  • motywacja do podjęcia pracy w Holandii

Oferujemy:

  • wsparcie w organizacji transportu do Holandii
  • pracę od zaraz
  • atrakcyjne zarobki wypłacane raz w tygodniu
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu przez agencję
  • dojazdy do pracy
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • ubezpieczenie
  • pomoc koordynatora

Aplikacja:

Kandydatów do pracy zachęcamy do przesłania CV w języku angielskim z dopiskiem w tytule PAKOWANIE KETCHUPOW na adres:

praca@hobij.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-holandii-przy-pakowaniu-keczupu-bez-jezyka-wijchen-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 404589cfb50d11fa