do uzgodnienia

Praca w Holandii od zaraz bez znajomości języka produkcja kanapek Losser

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Losser
  • Długość umowy: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 stycznia 2016 23:13

Producent kanapek z Losser poszukuje od zaraz pięciu osób na produkcję. Oferta tymczasowej pracy w Holandii bez znajomości języka niderlandzkiego, zapewniamy wszelką pomoc z formalnościami oraz zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Stawka godzinowa: do uzgodnienia.

Miejsce pracy: Losser, Holandia.

Zadania na stanowisku:

  • obsługa maszyn do krojenia;
  • robienie kanapek na taśmie;
  • pakowanie;
  • naklejanie etykiet;
  • dostarczanie produktów na taśmę;
  • praca na zmiany.

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • możliwość pracy co najmniej przez 6 miesięcy;
  • gotowość do wyjazdu od zaraz;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • dokładność;
  • uczciwość i niezawodność;
  • punktualne stawianie się do pracy;
  • pozytywne podejście do zadań;
  • dobry stan zdrowia;
  • sprawność manualna.

Gwarantujemy:

  • możliwość rozwoju;
  • stabilną umowę o pracę tymczasową na 6 miesięcy;
  • zakwaterowanie płatne niedaleko fabryki;
  • zorganizowanie dojazdów do pracy;
  • pomoc w załatwianiu spraw w Holandii;
  • perspektywę podwyżki;
  • międzynarodowe, młode towarzystwo.

Dla Kandydatów:

zapraszamy do aplikowania poprzez wypełnienie formularza aplikacyjnego na stronie:

Odpowiemy tylko na te aplikacje, które spełniają nasze wymagania.

Źródło: http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/application/form/221349/0/1/

ID ogłoszenia: 66056a3e7e0257b1

ilość wszystkich wyświetleń: 485, dzisiaj: 3